Piątnica otwiera sezon wiosenny przedstawiając nowy, lekki Jogurt typu greckiego 0% tłuszczu i 2 x więcej białka, idealny na każdą porę dnia. Naturalny, z truskawkami, z wiśniami, z jagodami, z malinami, z gruszką i jabłkiem lub z brzoskwinią i marakują − kusi kremową konsystencją i doskonałym smakiem.

Wyczekiwane od dawna przez konsumentów nowości Piątnicy, Jogurty typu greckiego 0% tłuszczu, 2 x więcej białka są już dostępne w sprzedaży. Te delikatne, kremowe produkty nabiałowe o wysokich walorach odżywczych produkowane są z odtłuszczonego mleka i żywych kultur bakterii jogurtowych, bez dodatku mleka w proszku. Nowe jogurty marki Piątnica mają charakterystyczną dla jogurtów greckich gęstość i znakomicie smakują, mimo, że pozbawione są tłuszczu. Wyróżniają się dwukrotnie wyższą od innych produktów tej kategorii zawartością białka, kremową konsystencją i doskonałym śmietankowym smakiem.

Dzięki unikalnej technologii wytwarzania, jogurt Piątnicy charakteryzuje się wszechstronnymi walorami smakowymi i odżywczymi. Jest to produkt doskonały dla osób w każdym wieku – dzieci i dorosłych, poszukujących najlepszych jakościowo artykułów nabiałowych. Zadowoli amatorów smakowitych deserów i tych, którzy za najważniejsze uważają prawidłowe, zrównoważone odżywianie. Docenią go także osoby dbające o sylwetkę, prowadzące zdrowy, aktywny tryb życia, niestroniące od wysiłku fizycznego i potrzebujące odpowiedniej dawki energii. Jednym słowem wszyscy, którzy wiedzą, co jedzą.

Nowe Jogurty typu greckiego dostępne są w szerokiej gamie smaków – naturalnym oraz z owocami. Pod delikatnym jogurtem znajdziemy m.in.: truskawki, wiśnie, maliny, jagody, gruszkę z jabłkiem, a także brzoskwinię z marakują. Owoce poddane minimalnemu procesowi przetworzenia, bez dodatku barwników, zachowują naturalny smak. Jogurty dostępne w poręcznym kubeczku o gramaturze 150 g idealnie sprawdzą się jako bogata w białko, pożywna i zarazem lekka przekąska – dla każdego.

NOWOŚĆ! Jogurty typu greckiego Piątnicy w wariantach: naturalnym, z truskawkami, z wiśniami, z brzoskwinią i marakują są już dostępne. Można je znaleźć w sklepach od 1 marca br. w cenie ok. 1,60 zł/150 g. W maju br. na rynku pojawią się kolejne smaki: z malinami, z gruszką i jabłkiem oraz z jagodami.

Więcej informacji na temat nowości Piątnicy można znaleźć na stronie www.piatnica.com.pl.