Podjadanie między posiłkami wielu osobom kojarzy się z niezdrowymi, tuczącymi daniami. A przecież w roli przekąski doskonale sprawdzają się np. wysokiej jakości produkty mięsne. Kabanosy wieprzowe z linii NOVE PREMIUM świetnie smakują zarówno jako element np. śniadania, ale także jako szybka przekąska.

Nova alternatywa

hotel illonŻyjemy w biegu – na wiele rzeczy brakuje nam często czasu. Dlatego nierzadko, zamiast pełnowartościowego posiłku, decydujemy się na gotową przekąskę. W tym momencie ważne jest tylko to, by na chwilę pozbyć się uczucia głodu. Warto zastanowić się nad tym, po co sięgamy. Przede wszystkim odrzućmy wszelkie tuczące propozycje, np. chipsy, batoniki czy inne produkty, w składzie których znaleźć można przede wszystkim tłuszcze i chemię. Smaczną i bardziej wartościową przekąską są kabanosy wieprzowe z linii NOVE PREMIUM. Wyprodukowane wyłącznie z wieprzowiny najwyższej jakości, przyprawione w odpowiednich proporcjach, wolno suszone. Wszystko to sprawia, że są niezwykle kruche, aromatyczne i rozpływają się w ustach. Możemy po nie sięgnąć wybiegając z domu w pośpiechu lub delektować się każdym kęsem poświęcając czas tylko smakowej rozkoszy. To dobra opcja również na rodzinne wycieczki, kiedy mamy ochotę na coś, co doda nam sił, a jednocześnie będzie smaczne.

Walory z natury

Kabanosy wieprzowe Premium to prawdziwy rarytas wśród przekąsek dostępnych na rynku. Propozycja marki Nove jest nie tylko pyszna i aromatyczna, ale przede wszystkim naturalna. Produkty z linii Premium nie zawierają bowiem dodatku glutaminianu sodu, polifosforanów czy sztucznych barwników. Znajdziemy w nich za to starannie wyselekcjonowane mięso wieprzowe najwyższej jakości oraz naturalne przyprawy. Doskonałe surowce w połączeniu ze sprawdzonymi recepturami i dopracowanym procesem produkcyjnym to przepis na rozkosz w ustach. W każdym kęsie kabanosów wieprzowych Premium wyczuć można kunszt, finezję i dbałość, które włożono w ich produkcję. Co ważne – charakteryzuje je także „wysoka mięsność”. Do wyprodukowania 100 g kabanosów wykorzystano aż 146 g mięsa wieprzowego doskonałej jakości. Eleganckie, nowoczesne opakowanie również przyciąga uwagę. Oprócz walorów estetycznych stanowi przede wszystkim ważne źródło informacji. Z jasnej grafiki dowiemy się np. z której części mięsa wieprzowego wyprodukowano nasze kabanosy.

 

W ciągu dnia często mamy ochotę na smaczną przekąskę. Z jednej strony natłok zajęć uniemożliwia nam przygotowanie pełnego, klasycznego dania, z drugiej – chcemy po prostu przegryźć coś dobrego. Kabanosy wieprzowe z linii NOVE PREMIUM możemy jeść w biegu. Ich smak dowodzi, że leniwie płynący czas podczas produkcji był zdecydowanie sprzymierzeńcem finalnego efektu.

 

Kabanosy wieprzowe z linii NOVE PREMIUM

Masa netto: ok. 0,6 kg

Produkt zmiennowagowy

Opakowanie MAP

Pakowane w:

Kartony o masie ok. 5,4 kg

Pojemnik o masie ok. 15 kg

Cena brutto:  32 zł/kg

 

Zakłady Mięsne Nove Sp. z o.o. są częścią grupy Tican z siedzibą w Danii. Nove to średniej wielkości firma FMCG usytuowana na obrzeżach miasta Nowe (około 100 km na południe od Gdańska). Surowiec do produkcji mięsa  pochodzi z najlepszych zakładów, posiadających certyfikaty EFSIS, BRC, IFS i QI. Bezpieczeństwo i wysoką jakość wyrobów gwarantuje stały Nadzów Państwowej Inspekcji Weterynaryjnej. Dzięki nowoczesnej i efektywnej technologii produkcji opartej na ścisłej kontroli jakości i wysokiej higienie, gwarantowanym przez prowadzony w zakładzie system kontroli HACCP, Zakłady Mięsne Nove uzyskały uprawnienia eksportowe na rynki krajów UE oraz posiadają certyfikaty BRC i IFS oraz zatwierdzone audyty wielkich międzynarodowych sieci.

 

 

Zakłady Mięsne „Nove” Sp. z o.o.

86-170 Nowe, Morgi 53
tel.: 48 52 332 83 81
fax: 48 52 332 83 80
e-mail:sekretariat@zmnove.pl

http://www.zmnove.pl