Sezon grillowy trwa w najlepsze! Firma Witek’s przygotowała bogatą ofertę dla tych, którzy marzą o organizacji perfekcyjnego garden party. Udana impreza na świeżym powietrzu musi mieć bowiem odpowiednią oprawę. Zadbaj o kilka detali, a Twoi goście będą zachwyceni i z przyjemnością ponownie Cię odwiedzą.

Przygotowując się do garden party trzeba pomyśleć nad scenografią przedsięwzięcia, elementami dekoracyjnymi, ochroną przeciw nieproszonymi, latającymi gośćmi, czyli komarami oraz oczywiście sposobie podania potraw. Produkty z sieci sprzedaży firmy Witek’s od wielu lat trafiają na stoły Polaków. Doświadczenie i znajomość światowych trendów pozwala konstruować ofertę idealnie wpisującą się do różnorakich potrzeb. Tak jest też w przypadku spotkań w przydomowych ogrodzie.

W czym serwować posiłki, żeby zaskoczyć swoich bliskich?

Warto postawić na ceramikę Black Out. Kubki, miseczki, filiżanki, talerze z tej kolekcji przyciągają uwagę połączeniem matowej czerni po zewnętrznej stronie naczyń z różnymi barwami wnętrz – na przykład kolorem niebieskim albo soczyście pomarańczowym czy słonecznie żółtym.

Tak piękną oprawę garden party może zepsuć tylko niewłaściwy dobór sztućców. Plastikowe łyżki, noże i widelce bez wątpienia odpadają. Co zastosować w zamian? Sieć sprzedaży Witek’s poleca barwne i nieszablonowe kształtem przypominające kolorowe kredki komplety sztućców Pintinox Matite. Co ważne, można je myć w zmywarce. Wszystkie wspomniane produkty ułożone na kolorowych podkładkach, że spożywanie kolejnych smakołyków będzie czystą przyjemnością.

Inspirujących pomysłów na organizację imprez, aranżację wnętrz i wielu innych zagadnień należy szukać na blogu firmy Witek’s, działającego pod adresem http://witeks.pl/blog. Wpisy systematycznie publikowane są w czterech kategoriach: „Nasza firma”, „Inspiracje”, „Stylowy poradnik”, „Dla restauracji i hoteli”. W ostatnim czasie poruszano tematy jak: tażin, gotowanie na kuchence indukcyjnej, sztuka eleganckiego spożywania posiłków, a także zalet regularnego spożywania posiłków.


 

Firma Witek’s działa na polskim rynku już od ponad 20 lat, prowadząc sieć specjalistycznych sklepów z szerokim wyborem porcelany, szkła i artykułów wyposażenia wnętrz. Przedsiębiorstwo współpracuje z renomowanymi producentami z Polski i za granicy, dużą część kolekcji stanowi asortyment produkowany na wyłączność. Oferta Witeksu jest skierowana zarówno do Klientów indywidualnych, jak i przedstawicieli branży HoReCa.

Więcej informacji znajdziesz na stronie: www.witeks.pl.

Kontakt dla mediów:

Witek’s – centrala w Krakowie, tel. 12 623 39 22