Chcesz sam przygotować chrupiącą i szybką przekąskę? Wypróbuj Snack Przysmak Świętokrzyski, który doprawisz i podasz tak, jak lubisz. Sprawdzony na domówkach, przyjęciach dla dzieci oraz zawsze wtedy, gdy masz ochotę przekąsić coś dobrego.

Skąd popularność na przekąski przyrządzane w domu? Po prostu lubimy wiedzieć, co jemy. Idąc o krok dalej – chcemy mieć na to realny wpływ. Choć na co dzień szukamy szybkich i prostych rozwiązań, to gotowaniu jesteśmy w stanie poświecić więcej czasu. To dlatego tak chętnie sięgamy po produkty, z których sami zrobimy dania na mały i większy głód. W tę ideę wpisuje się Snack Przysmak Świętokrzyski. To my decydujemy, jak go doprawimy i z czym podamy. A możliwości jest naprawdę dużo.

Podkręcamy smak przyjęcia

Snack genialnie sprawdzi się na domowych przyjęciach, a te jak wiemy żądza się swoimi prawami. Menu należy zaplanować tak, aby dogodzić gościom. I koniecznie trzeba zadbać o przekąski, których nie może zabraknąć podczas imprezy. Snack przygotujemy błyskawicznie w każdej chwili. Potrzebujemy jedynie garnka lub głębokiej patelni, w której podgrzejemy olej roślinny do temperatury 180 st. C. Chrupki wysmażą się w kilkadziesiąt sekund po wrzuceniu na tłuszcz. Można je schrupać w formie prażynek lub poeksperymentować z dodatkiem dipów. Latem polecamy spróbować lekkich słodko-kwaśnych sosów inspirowanych kuchnią tajską lub past przygotowanych z sezonowych warzyw.

„Kinder” prażynki

Dla młodszych smakoszy warto przygotować słodką wersję dodatków. Przysmak Świętokrzyski świetnie komponuje się z owocowymi musami oraz jogurtami. Podany w takiej formie będzie źródłem wartościowej energii. Inne zalety? Mamy, przygotowując Snacki same decydują na jakim oleju je wysmażają oraz ile soli dodają. Takie produkty warto mieć pod ręką bo nigdy nie wiemy, kiedy do domu zapukają koledzy naszych dzieci.

Okazja znajdzie się sama

Imprezy imprezami, ale ile to już razy sami mieliśmy ochotę coś pochrupać. Najchętniej po przekąski sięgamy, gdy jesteśmy zrelaksowani, gdy potrzebujemy chwili wytchnienia. Snack w tej sytuacji sprawdzi się idealnie. Oprócz dobrze znanej wersji pszennej, teraz możemy spróbować również ziemniaczanej. Nowy wariant powstał na bazie suszonych ziemniaków, skrobi i oleju rzepakowego. Dodano do niego również sól, paprykę i kurkumę. Te prażynki proponujemy zestawić z serowymi dipami lub mocno paprykowymi sosami… bo takiej przekąsce nikt nie odmówi.

Sugerowana cena Snacku pszennego: 3,99zł brutto, gramatura: 400 g

Sugerowana cena Snacku ziemniaczanego: 2,19zł brutto, gramatura: 200 g