Nadszedł długo wyczekiwany grudzień! Magiczny czas rodzinnych spotkań i wyjątkowych chwil. Tak ważnych, bo dających możliwość dzielenia się z najbliższymi tym co najlepsze i naturalne. Dlatego komponując świąteczny stół nie zapomnij o naszych darach lasu! Spraw by te Święta były przepełnione owocowym smakiem.

Grudniowe dni są zazwyczaj zimne i ciemne. Wtedy często czujemy się osłabieni, a większość czasu spędzamy na domowej kanapie, przykryci ciepłym kocem. Brakuje nam mobilizacji i siły do działania. Oskoła wychodzi temu naprzeciw! Porzuć rutynę i spróbuj naszych darów lasu! Skosztuj soku z brzozy z dodatkiem soku z żurawiny, dzikiej róży, granatu, a nawet mięty! Jesteśmy przekonani, że te smaki otulą Was w długie zimowe dni i dodadzą mocy w czasie śnieżnych szaleństw.

Oskołę z dodatkiem soku z żurawiny polecamy wszystkim, którzy lubią ją nie tylko jako dodatek do świąteczny dań. Granat znajdzie uznanie wśród osób, które tęsknią za letnimi chwilami. Dzika róża wprowadzi swoim aromatem w klimat świąt.

W naszych darach lasu, każdy znajdzie coś dla siebie 😊

Więcej informacji dostępnych jest na http://oskola.pl/