Ciepłe, słoneczne dni wyjątkowo sprzyjają letnim spotkaniom przy grillu. Rozpalanie rusztu nie wszędzie jest jednak dozwolone. Jak cieszyć się smakiem pysznych potraw z grilla w środku miasta? Radzimy w najnowszym magazynie Expondo. W numerze także: sprawdzone przepisy na letnie przekąski, potrawy i drinki, sprytne triki naszego szefa kuchni Michała Orłowskiego i garść inspiracji produktowych, dzięki którym letnie grillowanie we własnej kuchni będzie prawdziwą przyjemnością!

 Grillowanie na balkonie albo… we własnej kuchni? Z pomysłami od Expondo to możliwe! Nawet na miejskich osiedlach z zakazem grillowania na balkonach i w niedużych mieszkaniach można wyczarować letnie przysmaki z rusztu. Pomogą w tym elektryczne grille (pojedyncze i podwójne), frytownice (nie tylko do klasycznych frytek!) i sprytne krajalnice do ziemniaków marki Royal Catering, które znajdziecie na: https://www.expondo.pl/royal-catering/.

Komu pizza, komu popcorn? Kto ma ochotę na orzeźwiającego drinka? Patelnia do pizzy, maszynka do popcornu, barmański blender oraz kocioł do warzenia piwa sprawdzą się nie tylko w profesjonalnych kuchniach. Serdecznie zachęcamy, by wypróbować je we własnym domu. Dzięki przepisom i trikom naszego szefa kuchni Michała Orłowskiego Wasze potrawy będą hitem letnich przyjęć!
Zapraszamy po inspiracje na:

https://www.expondo.pl/media/pdf/13/a6/bb/SUMMER-lookbook-2018.pdf

Expondo

Grupa Expondo z siedzibą w Berlinie jest renomowanym producentem oraz internetowym sprzedawcą produktów dla profesjonalistów z różnych sektorów gospodarki. Asortyment firmy to ponad 2000 produktów, dostarczanych na 28 rynków w Europie, pod 11 własnymi brandami dla branży HoReCa, przemysłu, budownictwa i warsztatów. Od momentu powstania w 2007 roku, firma stale się rozwija, zatrudniając obecnie ponad 250 pracowników w trzech krajach: w Niemczech, Polsce i Chinach. Wieloletnie doświadczenie producenckie pozwala firmie na utrzymanie najwyższych standardów jakości i konkurencyjnych cen. W 2017 roku grupa Expondo otrzymała prestiżowy tytuł „Diament Forbesa” za imponujący rozwój oraz tytuł „Gazeli Biznesu” w rankingu Pulsu Biznesu.

Więcej o Expondo:

homepage_pl

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego:

https://www.expondo.pl/

 Poznajcie naszą markę Royal Catering:

https://www.expondo.pl/royal-catering/

 

Więcej informacji:

 

Marta Sułkowska                                                                                Aleksandra Klimowicz

Biuro prasowe Expondo                                                                    Biuro prasowe Expondo

Clue PR, tel. +48 504 142 206                                                         Clue PR, tel. +48 692 532 659

e-mail: marta.sulkowska@cluepr.pl                                               e-mail: aleksandra.klimowicz@cluepr.pl