Wśród konkurencji uchodzą za „tych od dobrych restauracji”. Podczas gdy inni ślepo walczą o coraz większą ilość barów w ofercie, oni skrupulatnie sprawdzają każdą restaurację i stawiają na jakość- tym właśnie wygrywa warszawski dostawca dań Room Service.

Wyobraź sobie ważne spotkanie w pracy. Zwykły catering wystarczy na spotkanie w gronie pracowników, jednak kontrahenci oczekują czegoś więcej.  Restauracje zazwyczaj specjalizują się w jednej określonej kuchni, a to też może nie wystarczyć. Tu naprzeciw wychodzi Room Service. W ofercie znajdziemy tu menu ponad 70 topowych, warszawskich restauracji, w których czas dostawy nie przekracza 60 minut. Różnorodność kuchni to kolejny atut. Znajdziemy tu zarówno popularne nurty jak kuchnia polska, japońska czy amerykańska, ale także niszowe dania kuchni albańskiej czy kuchni Fusion. Podążając za oczekiwaniami klientów w ofercie Room Service dostępne są dania wegańskiej .

Za jakością zawsze stoi świeżość produktów i dbałość o sposób podania – mówi Jacek Bartniczak, współzałożyciel Room Service i wyjaśnia: – Właśnie dlatego skrupulatnie sprawdzamy każdą restaurację, nie ważne czy dopiero pretenduje do grona restauracji obsługiwanych przez Room Service, czy już od dawna z nami współpracuje. Wychodzimy z założenia, że zarówno jedzenie, jak i sam rytuał spożywania posiłków należy celebrować i dlatego stawiamy na najlepsze restauracje i najlepszy sposób obsługi   dodaje Bartniczak.

Samo zamawianie w Room Service jest banalnie proste. Możemy je złożyć zarówno przez Internet, jak i telefonicznie. Zamawiając przez telefon, po szerokiej ofercie kuchni i restauracji poprowadzi nas przemiła obsługa. Z kolei Ci, którzy zdecydują się skorzystać z oferty Room Service poprzez stronę internetową docenią jej intuicyjność i prostą obsługę. Po każdym zamówieniu internetowym spodziewać się możemy telefonu informującego o potwierdzeniu przyjęcia zlecenia oraz oczekiwanym czasie dostawy i … już! Prosto i pysznie! Tym kieruje się Room Service.

www.roomservice.pl