Wakacje wakacjami – ale pracownicy Bombay Bazaar (najlepsze produkty z Indii) nie mieli jeszcze okazji wypocząć tego lata. Od kilku tygodni z całym zaangażowaniem przygotowywaliśmy nową internetową odsłonę naszej firmy, przeznaczoną dla klientów bieznesowych.

Ostatnie kilkanaście miesięcy naszej działalności – głównie dzięki naszej obecności na najlepszych imprezach targowch i eventach – obfitowało w nawiązanie wielu kontaktów biznesowych.  Współpracujemy z partnerami z branży HoReCa, sieciami sklepów spożywczych, delikatesami oraz z szeroko pojętej branży kosmetycznej (drogerie stacjonarne, sklepy internetowe, salony fryzjerskie, ksometyczne etc.). To spowodowało, że chcieliśmy wprowadzić odpowiednie rozwiązania, aby obsługiwać nową grupę naszych klientów w nowoczesny i przyjazny sposób. I oto dzisiaj, w dniu 13 sierpnia 2015, ruszyła nasza internetowa hurtownia spożywcza i kosmetyczna.

Nasza platforma hurtowa dostępna jest pod adresem www.olejki24.pl

Firmy zainteresowane produktami z naszej oferty mogą zainicjować proces rejestracji na platformie (przycisk w prawym górnym rogu strony). Po zweryfikowaniu i aktywowaniu konta przez naszego pracownika, co zwykle trwa do 24 godzin, oferta i możliwość złożenia zamówienia będzie dostępna dla klienta 24/7.

Serdecznie zapraszamy!

Olejki24 - hurtownia spożywcza i kosmetyczna
Olejki24 – hurtownia spożywcza i kosmetyczna