Ryż brązowy marki Britta to pełnowartościowy produkt, który idealnie sprawdzi się w każdej, zbilansowanej diecie, dostarczając organizmowi niezbędnych składników odżywczych.

Pełnowartościowe ziarna

Podczas produkcji ryżu brązowego marki Britta, ziarno pozbawione jest jedynie niejadalnej zewnętrznej okrywy, dzięki czemu zachowuje swoje cenne wartości odżywcze. Pozostawione warstwy ziarna zawierają mnóstwo błonnika, który zapewnia uczucie sytości oraz reguluje pracę jelit. Ponadto zewnętrzna otoczka ziarna ryżu zawiera zdrowe oleje, które z kolei korzystnie wpływają na układ krążenia. Dlatego też ryż brązowy tak chętnie stosowany jest m.in w dietach niskokalorycznych oraz oczyszczających. Ryż brązowy marki Britta, poza nieocenionymi właściwościami odżywczymi jest również pełen smaku . Wymaga nieco dłuższego gotowania, jednak dzięki kleistej strukturze idealnie sprawdzi się w potrawach mięsnych, zupach, a także jako dodatek do warzyw, a nawet deserów.

 

Aby zapoznać się z pełnym asortymentem niezwykle smakowitego ryżu marki Britta zapraszamy na stronę: www.britta.pl oraz na fanpage: www.facebook.com/HalinaiBrittaNaTropieDobregoSmaku.

 

Produkt: Ryż biały marki Britta

Opakowanie: 4x100g

Cena detaliczna: ok zł. 3,39