Jesienna chandra sprawia, że nasze myśli coraz częściej krążą wokół wspomnień wakacyjnych wyjazdów. Tęsknimy za słońcem i najchętniej przeczekalibyśmy chłodne miesiące w jednym z ciepłych krajów. Na szczęście z ryżem do paelli marki Halina niepowtarzalna podróż kulinarna jest na wyciagnięcie ręki.

Egzotyczna podróż w środku jesieni

Paella to jedna ze znakomitych potraw kuchni hiszpańskiej, której głównym składnikiem jest ryż. Rozgrzewające, syte, a przy tym niezwykle atrakcyjne wizualnie danie, w mgnieniu oka pozwala przenieść się do słonecznej Hiszpanii. Przygotowanie paelli w domowym zaciszu nie jest trudne, jednak konieczne jest użycie specjalnego ryżu, który stanowi klucz do sukcesu. W tej roli doskonale sprawdzi się ryż do paelli marki Halina. Produkt dostępny w 300 gramowym opakowaniu w pełni podkreśli charakter tej pysznej potrawy. Połączony z warzywami, szafranem, owocami morza bądź drobiem zapewni naszym kubkom smakowym wyjątkową, a przy tym niezapomnianą ucztę kulinarną.

 

Aby zapoznać się z pełnym asortymentem inspirujących i zdrowych produktów marki Halina zapraszamy na stronę: www.halina.eu

 

Produkt: Ryż do paelli marki Halina

Opakowanie: 300g

Cena detaliczna: 3,49 zł