Sekret udanych dań stanowi często jeden składnik, który nie tylko nadaje im wyjątkowego smaku, ale też pozwala na tworzenie różnorodnych kompozycji kulinarnych. Takie cechy posiada ryż Parboiled marki Britta – połączenie sypkości i delikatności.

Smacznie i szybko

Ryż to podstawa diet lekkostrawnych, ale też składnik wielu treściwych kompozycji kulinarnych. Dzięki temu, że jest smaczny oraz syci na długo należy do produktów, które bardzo często goszczą na polskich stołach. Ryż Parboiled marki Britta to kwintesencja wyraźnego aromatu oraz delikatnego smaku dającego wiele możliwości na pyszne i wartościowe dania. Z racji szybkiego czasu przygotowanie doskonale sprawdzi się w jadłospisie wszystkich zabieganych konsumentów. Dostępny w zgrabnym opakowaniu 4 x 100 g będzie stanowił świetny dodatek do wszelkiego rodzaju pieczeni, ryb, gotowanych warzyw, sałatek, a także deserów.

 

Aby zapoznać się z pełnym asortymentem niezwykle smakowitego ryżu marki Britta zapraszamy na stronę: www.britta.pl oraz na fanpage: www.facebook.com/HalinaiBrittaNaTropieDobregoSmaku.

 

Producent: „Sawex Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością” Foods Sp. k.

Produkt: Ryż Parboiled marki Britta

Opakowanie: 4x100g

Cena detaliczna: ok zł. 3,39