Linia produktów Serowe Inspiracje marki LACTIMA została uhonorowana tytułem „Dobra Marka 2016 – Jakość, Zaufanie, Renoma” w kategorii: Odkrycie Roku. Laur ten trafia do najbardziej innowacyjnych oraz rozwojowych marek działających na polskim rynku. Takie cechy bez wątpienia przypisać można rewolucyjnym sosom serowym marki LACTIMA, które łączą ze sobą pełnię smaku oraz różnorodne możliwości zastosowań. Dzięki Serowym Inspiracjom w prosty i szybki sposób, stworzymy w naszej kuchni wyjątkowo apetyczne dania.

Renoma smaku i jakości

Moje_Gotowanie_sosy_Serowe_Dobra_Marka_2016Wyróżnienie „Dobra Marka” już od 8 lat przyznawane jest najbardziej renomowanym markom na rynku. Redakcje Forum Biznesu oraz Biznes Trendy, pełniące rolę organizatorów, przeprowadzają badania konsumenckie na podstawie,  których ocenienia jest pozycja rynkowa, rozwój, jakość oraz popularność wśród klientów danej firmy. Bazując na wynikach uzyskanych w powyższych kategoriach wybierane zostają najsilniejsze brandy – takie jak Serowe Inspiracje. Sosy serowe marki Lactima stworzone zostały w wyniku połączenia starannie dobranych serów oraz wyselekcjonowanych dodatków. Dostępne są w trzech wersjach: pikantnej, z ziołami włoskimi,  oraz klasycznej o serowym smaku. Sos serowy z ziołami włoskimi sprawdzi się jako dodatek do makaronu oraz pizzy. Pikantny nada wyrazistości daniom mięsnym. Sos bez dodatków smakowych będzie natomiast idealny dla miłośników tradycyjnej kuchni. Serowe Inspiracje marki Lactima zamknięte są w wygodnym i łatwym w użyciu opakowaniu w formie saszetki.

Nagrodzenie tytułem „Dobra Marka 2016”– linii Serowe Inspiracje stanowi dowód ogromnego uznania i zaufania ze strony klientów. Warto sięgnąć po nie szczególnie podczas trwającego sezonu grillowego. Czerpiąc inspirację z sosów serowych marki LACTIMA przygotujemy nie tylko kiełbaski, żeberka, karkówkę oraz ryby, ale także szaszłyki i zapiekane warzywa. Serowe Inspiracje marki LACTIMA w prosty sposób dopełnią bowiem smak najpopularniejszych dań stając się źródłem wielu kulinarnych inspiracji.

Sosy serowe z linii Serowe Inspiracje marki LACTIMA:

Sos serowy z ziołami włoskimi, Sos serowy pikantny, Sos serowy:

Opakowanie (masa netto):  150 g.

Sugerowana cena: 2,89 zł/szt.

LACTIMA rozpoczęła działalność gospodarczą w 1989 roku. Produkcję serów topionych prowadzi od 1992 roku w nowo wybudowanym zakładzie w Morągu, w ekologicznie czystym regionie Warmii i Mazur. Oferta firmy obejmuje sery topione w plasterkach, krążkach, serdelkach, kostkach, bloczkach, saszetkach, sery topione do smarowania oraz masło, margarynę i mix tłuszczowy w małych opakowaniach do cateringu. Wszystkie grupy serów produkowane są w wielu wariantach smakowych. Firma pracuje zgodnie z systemami zarządzania jakością ISO 9001:2009, ISO 22000:2006 (HACCAP), BRC, Halal. LACTIMA systematycznie rozwija swoją sprzedaż w kraju i za granicą, głównie w Europie oraz na Bliskim i Dalekim Wschodzie. Produkty firmy eksportowane są do Afryki, Ameryki Północnej i Południowej, Korei Południowej, Chin, Japonii, spełniając bardzo rygorystyczne wymagania poszczególnych krajów.

 

Lactima Sp. z o.o.

ul. Kaszubska 6
14-300 Morąg
tel.: 89 757 40 65, 89 757 51 54
fax: 89 757 42 24

e-mail: handel@lactima.pl

              sekretariat@lactima.pl