sery_topione_w_plasterkach_gouda_lactima

 

 

 

 

 

 

Wiosenne kanapki, roladki czy zapiekanki – ser znajdzie zastosowanie w wielu apetycznych potrawach. W ofercie marki Lactima znajdziemy sery w plasterkach w kilku wariantach smakowych, które zachęcają do kuchennych eksperymentów. Poręczne i wygodne opakowanie sprawia, że produkt na długo zachowuje swą świeżość.

Smak i wygoda

Sery w plasterkach marki Lactima dostępne są w znanych oraz lubianych smakach, takich jak: Edam Gouda czy Emmentaler, z dodatkiem szynki lub szczypiorku oraz w wersji idealnej do tostów. Ser możemy jeść prosto z opakowania, zapiekać lub podgrzewać. Z pomocą plasterków przygotujemy także szereg przekąsek. Doskonale sprawdzą się jako dodatek do roladek z naleśników, zapiekanych pasztecików z ciasta francuskiego oraz koreczków. Idealnie wzbogacą również smak warzywnych i mięsnych zapiekanek, zupy serowej oraz domowej pizzy.

 

Zaletą serów w plasterkach marki Lactima jest również funkcjonalne opakowanie posiadające możliwość wielokrotnego otwierania oraz zamykania. Dodatkowo, każdy z plasterków jest oddzielenie zapakowany w folię zabezpieczającą je przed wysychaniem. Sery w plasterkach marki Lactima dostępne są w 3 gramaturach: 130 g, 200 g oraz w rodzinnej mega pace 600 g. W ramach wakacyjnej promocji „8+1 plasterek  Gratis” wielbiciele serowych smakołyków otrzymają dodatkowy plasterek, aby przygotować o jedną kanapkę lub przekąskę więcej.

 

Sery w plasterkach marki LACTIMA

Opakowanie (masa netto): 130 g

Sugerowana cena:  2,29 / 2,79

Opakowanie (masa netto): 200 g  

Sugerowana cena: 3,70 /3,90

 

Opakowanie (masa netto): 600 g

Sugerowana cena: 10,30

 

 

LACTIMA rozpoczęła działalność gospodarczą w 1989 roku. Produkcję serów topionych prowadzi od 1992 roku w nowo wybudowanym zakładzie w Morągu, w ekologicznie czystym regionie Warmii i Mazur. Oferta firmy obejmuje sery topione w plasterkach, krążkach, serdelkach, kostkach, bloczkach, saszetkach, sery topione do smarowania oraz masło, margarynę i mix tłuszczowy w małych opakowaniach do cateringu. Wszystkie grupy serów produkowane są w wielu wariantach smakowych. Firma pracuje zgodnie z systemami zarządzania jakością ISO 9001:2009, ISO 22000:2006 (HACCAP), BRC, Halal. LACTIMA systematycznie rozwija swoją sprzedaż w kraju i za granicą, głównie w Europie oraz na Bliskim i Dalekim Wschodzie. Produkty firmy eksportowane są do Afryki, Ameryki Północnej i Południowej, Korei Południowej, Chin, Japonii, spełniając bardzo rygorystyczne wymagania poszczególnych krajów.

 

Lactima Sp. z o.o.

  1. Kaszubska 6
    14-300 Morąg
    tel.: 89 757 40 65, 89 757 51 54
    fax: 89 757 42 24

e-mail: handel@lactima.pl

sekretariat@lactima.pl