lactima_smietankowy

Firma Lactima odświeżyła szatę graficzną opakowań serów topionych do smarowania w kubeczkach. Nowa strona wizualna opakowań podkreśla apetyczne walory każdego z serków, a poręczny kształt pojemniczków zapewnia wygodne korzystanie z zawartości. Zarówno zmieniony wizerunek jak i szeroka gama dostępnych smaków zachęcają do wykorzystania serków na wiele sposobów.

Jeden kubeczek – niezliczone możliwości

Sery topione do smarowania w kubeczkach marki Lactima zyskały bardziej funkcjonalne opakowanie. Odświeżając wizerunek marka Lactima postawiła na nowoczesny design, który sprawia, że nowa linia opakowań jest estetyczna, a forma kubka nadaje produktom dużej dynamiki. W nowej stylistyce dostępne są takie smaki jak: Emmentaler, Gouda, Z szynką oraz Śmietankowy. Nowe kubeczki to połączenie nowoczesności opakowania z wysoką jakością samego produktu. Sięgając po serki topione Lactima nie tylko przygotujemy smaczne kanapki, ale też wiele innych wyśmienitych potraw. Klasyczne smaki serów topionych w kubeczkach zwykłą zupę, czy to pomidorową, czy z dyni, zamienią w wykwitny krem. Doskonale odnajdą się również jako składnik farszu np. w pierogach, naleśnikach lub w drobiowych roladach. Z kolei sosy do mięs i makaronów wzbogacą gęstością oraz aksamitną konsystencją. Sery topione w kubeczkach marki Lactima można wykorzystać również do przygotowania różnorodnych dipów, które świetnie posłużą jako dodatek do popularnych chipsów, nachos lub surowych warzyw pociętych w zgrabne słupki.

Nowe, bardziej funkcjonalne opakowania oraz wyśmienity smak serów do smarowania w kubeczkach Lactima to połączenie, które z pewnością zachęci do kulinarnych eksperymentów.

 

Sery topione do smarowania w kubeczku marki LACTIMA

Opakowanie (masa netto): 130 g

Sugerowana cena: 2,79 – 2,99 zł/szt.

 

LACTIMA rozpoczęła działalność gospodarczą w 1989 roku. Produkcję serów topionych prowadzi od 1992 roku w nowo wybudowanym zakładzie w Morągu, w ekologicznie czystym regionie Warmii i Mazur. Oferta firmy obejmuje sery topione w plasterkach, krążkach, serdelkach, kostkach, bloczkach, saszetkach, sery topione do smarowania oraz masło, margarynę i mix tłuszczowy w małych opakowaniach do cateringu. Wszystkie grupy serów produkowane są w wielu wariantach smakowych. Firma pracuje zgodnie z systemami zarządzania jakością ISO 9001:2009, ISO 22000:2006 (HACCAP), BRC, Halal. LACTIMA systematycznie rozwija swoją sprzedaż w kraju i za granicą, głównie w Europie oraz na Bliskim i Dalekim Wschodzie. Produkty firmy eksportowane są do Afryki, Ameryki Północnej i Południowej, Korei Południowej, Chin, Japonii, spełniając bardzo rygorystyczne wymagania poszczególnych krajów.

 

Lactima Sp. z o.o.

Kaszubska 6

14-300 Morąg

tel.: 89 757 40 65, 89 757 51 54

fax: 89 757 42 24

e-mail: handel@lactima.pl

sekretariat@lactima.pl