Sezon grillowy rozpoczęty! Pomysłów na spożywanie posiłków pod chmurką jest bez liku. Tym, którym „przejadły” się kiełbaski z plastikowych talerzyków, firma Witek’s proponuje powiew luksusu. Twoi goście będą zaskoczeni i oczarowani spotkaniem przy grillu innym niż wszystkie. A to za sprawą niezwykłych produktów, służących do nakrycia stołu ustawionego w ogrodzie.

Asortyment potrzebny do zorganizowania szykownego przyjęcia znajdziemy na stronie witeks.pl. Czy może być coś lepszego niż pieczołowicie marynowana i odpowiednio przygotowana karkówka podana na porcelanowym talerzyku ozdobionym pięknym motywem kwiatowym albo szaszłyk podany na niebanalnym ceramicznym talerzy z kolekcji „Black Out”? Odpowiedź mi brzmi tak, ale tylko w przypadku, gdy zamiast niepraktycznych i niezbyt wytrzymałych plastikowych sztućców użyjemy widelce i noże na przykład z zestawu pod nazwą „Wave”, przywodzącym na myśl kojące fale. Warto poeksperymentować i poszukać w sklepie firmy Witek’s produktów, które przełamią stereotypowe myślenie na temat grilla.

Smaczny posiłek w dobrym towarzystwie zasługuje na elegancką oprawę. Kolację przy świetle księżyca dodatkowo uatrakcyjni wino. Oczywiście właściwie podane i przyniesione w gustownym metalowym koszyku z oferty sklepu Witek’s i przelanym do kieliszków kryształowych z serii „Violetta”.

Więcej na temat eleganckiego spotkania w ogrodzie, właściwego doboru kieliszków do wina i dziesiątki innych przydatnych publikacji znajdziesz na blogu firmy Witek’s – witeks.pl/blog.