Śliwka Nałęczowska łączy smak owocu pysznej polskiej śliwki, wybornej masy czekoladowej i wykwintnej czekolady deserowej. Takim połączeniem zachwyca od ponad pół wieku. Słodycz marki Solidarność umili niejeden jesienno-zimowy wieczór. 

 

Coraz niższe temperatury za oknem nastrajają do kosztowania pysznych słodkości. Wszak nic tak nie poprawia nastroju jak ciepły koc, ulubiona książka i… praliny Śliwka Nałęczowska. Czerpiąca inspiracje z natury, marka Solidarność już od ponad pięćdziesięciu lat raczy wielbicieli wysokiej jakości słodyczy jednym z najcenniejszych darów jesieni – śliwką. Suszone polskie owoce w masie kakaowej otoczone deserową czekoladą mają szerokie grono wielbicieli w kraju i poza jego granicami.

 

Kultowe praliny Śliwka Nałęczowska marki Solidarność są znakomitym pomysłem na prezent. Doskonale sprawdzą się także podczas spotkań w gronie rodziny lub przyjaciół. Będą idealne do samodzielnego rozkoszowania się „smakiem pokoleń” przy filiżance kawy czy herbaty. Można je kupić w eleganckiej bombonierce, mniejszej sztabce, metalowej puszce, a na mniej formalne okazje do podzielenia się z bliskimi – w oryginalnej oldschoolowej torbie foliowej oraz na wagę.

 

 

Śliwka Nałęczowska, sztabka, 190 g, ok. 10,99 zł

Śliwka Nałęczowska, torebka, 350 g, ok. 16,99 zł

Śliwka Nałęczowska, bombonierka kartonik, 300 g, ok. 19,99 zł

Śliwka Nałęczowska, bombonierka metalowa, 490 g, ok. 39,90 zł