Czy lubisz dostawać prezenty? Marzysz o słodkiej przyjemności, która poprawi Ci nastrój w pochmurne, chłodne dni? Tej jesieni chwile przyjemności z Grześkami będą smakować w wyjątkowy sposób.  A jeden wafelek może przynieść szczerozłotą niespodziankę w loterii „Sięgaj po szczere złoto”.

Trwa jesienna loteria wafelków Grześki „Sięgaj po szczere złoto!”, w której do wygrania jest złoto o łącznej wartości ponad 300 tys. zł.  Co zrobić, aby po nie sięgnąć? Wystarczy kupić Grześki w promocyjnym opakowaniu i zarejestrować, znajdujący się pod naklejką, kod na www.grzeski.pl

Nawet złoto może mieć słodki smak. Szczęścia szukaj wśród Grześków klasycznych, orzechowych, kakaowych, toffi, w mlecznej czekoladzie oraz „Dziel na 6”. Codziennie czekają na Ciebie 20 gramowe sztabki złota o wartości ponad 3 tys. złotych, a w wielkim finale możesz wygrać  1 kg szczerego złota. To prawie 150 tys. złotych, które skutecznie poprawi każdemu nastrój.

Zgłoszenia przyjmowane są do 29 listopada br. Opakowanie z promocyjnym kodem należy zachować do końca promocji – w przypadku wygranej jest ono niezbędne do odbioru nagrody. Szczegółowy regulamin loterii dostępny jest na www.grzeski.pl.