Jesień to nie tylko pora roku oczarowująca kolorowymi liśćmi i babim latem, ale też czas, kiedy organizm potrzebuje większej dawki rozgrzewających, pełnowartościowych posiłków. Pożywne Flaczki wołowe krojone SmakMAK będą stanowić wyjątkowy w smaku komponent jesiennych potraw.

Jesienna lekkość smaku

Wraz z nadejściem jesieni wzmaga się w nas apetyt na dania rozgrzewające i sycące, a zarazem takie, które pozwolą zachować piękną sylwetkę do następnego letniego sezonu. Propozycją idealnie spełniającą te wymagania są niskokaloryczne (150 kcal w 100 g) flaki do samodzielnego przygotowania oferowane przez firmę SmakMAK. Jest to produkt skierowany do osób, które w kuchni szukają rozwiązań nie tylko smacznych, ale również wysokojakościowych. Dzięki ówczesnemu oczyszczaniu i blanszowaniu tego specjału jest to idealna propozycja dla zabieganych konsumentów, którzy chcą oszczędzić sobie żmudnego procesu czyszczenia i obgotowywania żołądków. Wszechstronność zastosowania to gwarancja tworzenia wielu niepowtarzalnych kompozycji kulinarnych, zaspakajających apetyt na smaczne, lekkie i rozgrzewające dania, wprost stworzonego do jesiennego menu.

 

 

SmakMAK

Flaczki świeże krojone

Gramatura: 900g

Cena: 12,99 zł

 

 

Wyczerpujące informacje o pełnej ofercie przysmaków od firmy SMAKMAK znaleźć można na stronie internetowej www.smakmak.pl oraz na www.facebook.com/smakmakwozniczak.

 

————————————————————————————————————————————–

SmakMAK to polska, rodzinna firma, założona w 2004 roku przez dwóch braci – pasjonatów i koneserów wyjątkowych smaków Adama i Macieja Woźniczaków, którzy od początku czuwają nad recepturami i jakością. Dzięki temu produkty SmakMAK komponowane z najlepszych składników, tylko od sprawdzonych dostawców, łączą w sobie domowy smak i polską tradycję z wygodą i szybkością przyrządzenia.  SmakMAK to firma o międzynarodowym zasięgu i ugruntowanej pozycji na rynku, a jej wysoki standard potwierdzają nagrody i certyfikaty jakości (m.in. międzynarodowe standardy BRC i IFS oraz certyfikat Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej). Firma stale poszerza ofertę produktów bezglutenowych.

 

„Od początku staramy się propagować ciekawe smaki, niegdyś dobrze znanych, czasem bardzo wymagających polskich potraw. Dbamy o nie, pielęgnujemy i często nadajemy im nowego blasku” Adam i Maciej Woźniczak.