cars_2_lactima

O poranku szczególnie trudno namówić nasze dzieci, by zjadły coś pożywnego. Niemniej, aby z chęcią sięgały po ulubione kanapki wystarczy umilić im spędzony przy śniadaniu czas wybierając produkty nie tylko smaczne, ale i atrakcyjne wizualnie. Kolorowe opakowania Serów topionych z serii Disney oraz serka Wesoła Łączka marki LACTIMA to doskonały sposób na radosny, smaczny oraz sycący posiłek, który dostarczy naszym pociechom energii oraz sprawi, że z uśmiechem na twarzy rozpoczną każdy nowy dzień.

Apetyt na radość

Śniadanie to absolutna konieczność, zwłaszcza w przypadku dzieci, które bardzo szybko rosną. Ich organizm potrzebuje  zarówno odpowiednich składników odżywczych, jak i regularnych posiłków. Aby z radością zasiadały o poranku do stołu wystarczy zadbać o to, aby jedzenie nie było tylko obowiązkiem, ale świetną zabawą. Z tą myślą powstały Sery topione z serii Disney oraz serek Wesoła Łączka marki LACTIMA. Ich opakowania ozdobiono wizerunkami postaci z filmowych ekranizacji bajek Walta Disneya, wśród których odnajdziemy m.in. Kubusia Puchatka, Prosiaczka, Tygryska. Kolorowy krążek zawiera ponadto osiem przepysznych porcji serka topionego, który przygotowano w aż trzech wersjach – Gouda, Emmentaler i Z szynką. Te same smaki odkryjemy także pod postacią klasycznych plasterków, które zamknięto w opakowaniu z identycznym wizerunkiem bajkowych bohaterów. Każda z porcji została zawinięta w folię z praktycznym i wygodnym otwarciem.

Marka LACTIMA przygotowała ponadto śmietankowe trójkąciki dedykowane tak dla chłopców, jak i dziewczynek. Młodzi miłośnicy motoryzacji z chęcią odnajdą na pudełeczku postaci z kultowej animacji Auta, natomiast dziewczętom śniadanie umili grono uśmiechniętych księżniczek Disneya. Innym apetycznym produktem dla dzieci jest serek Wesoła Łączka marki LACTIMA. Jego skład wzbogacono dodatkiem wapnia i witaminy D3. To połączenie pozytywnie wpłynie na układ kostny dzieci oraz gospodarkę wapniowo-fosforową ich młodych organizmów.

Sery topione z serii Disney oraz serek Wesoła Łączka marki LACTIMA to doskonałe dodatki do kanapek oraz tostów, a także pyszne elementy drugiego śniadania naszych pociech. Dzięki nim sprawimy, że dotychczas niechętnie jedzone przez dzieci śniadanie stanie się ich ulubionym posiłkiem, który będzie miał zarówno bajeczny wygląd, jak i smak.

Sery topione z serii Disney marki LACTIMA:

Sery topione w krążku – Gouda, Z szynką, Emmentaler

Opakowanie (masa netto): 140 g (8 porcji x 17,5g)

Sugerowana cena: 2,99 zł/szt.

Sery topione w plasterkach – Gouda, Z szynką, Emmentaler

Opakowanie (masa netto): 130 g

Sugerowana cena: 2,79 zł/szt.

Sery topione w krążku Auta i Księżniczki marki LACTIMA

Opakowanie (masa netto): 140 g (8 porcji x 17,5 g)

Sugerowana cena: 2,99 zł/szt.

Ser topiony Wesoła Łączka marki LACTIMA

Opakowanie (masa netto): 140 g (8 porcji x 17,5 g)

Sugerowana cena: 2,99 zł/szt.

LACTIMA rozpoczęła działalność gospodarczą w 1989 roku. Produkcję serów topionych prowadzi od 1992 roku w nowo wybudowanym zakładzie w Morągu, w ekologicznie czystym regionie Warmii i Mazur. Oferta firmy obejmuje sery topione w plasterkach, krążkach, serdelkach, kostkach, bloczkach, saszetkach, sery topione do smarowania oraz masło, margarynę i mix tłuszczowy w małych opakowaniach do cateringu. Wszystkie grupy serów produkowane są w wielu wariantach smakowych. Firma pracuje zgodnie z systemami zarządzania jakością ISO 9001:2009, ISO 22000:2006 (HACCAP), BRC, Halal. LACTIMA systematycznie rozwija swoją sprzedaż w kraju i za granicą, głównie w Europie oraz na Bliskim i Dalekim Wschodzie. Produkty firmy eksportowane są do Afryki, Ameryki Północnej i Południowej, Korei Południowej, Chin, Japonii, spełniając bardzo rygorystyczne wymagania poszczególnych krajów.

Lactima Sp. z o.o.

Kaszubska 6

14-300 Morąg

tel.: 89 757 40 65, 89 757 51 54

fax: 89 757 42 24

e-mail: handel@lactima.pl

sekretariat@lactima.pl