corny_milkDo największych wielbicieli pysznych łakoci należą z pewnością dzieci. Jednak w trosce o ich delikatne zdrowie często odmawiamy im skosztowania słodkich specjałów tak często, jakby tego chciały. Batony zbożowe Corny Milk i Corny Milk & Cocoa sprawą, że zupełnie inaczej spojrzymy na ulubione przysmaki naszych pociech. Nie tylko są one uwielbianą przez najmłodszych przekąską, ale stanowią również idealny element pożywnego drugiego śniadania, które uzupełni dietę maluchów o wartościowe węglowodany złożone, wapń, witaminy oraz błonnik.

Mleczna przyjemność

Corny Milk to wyjątkowo harmonijne połączenie dwóch najcenniejszych dla organizmu naszych pociech składników – pełnych energii ziaren zbóż oraz bogatego w białko i wapń mleka. Ta apetyczna kompozycja uzupełniona została dodatkiem miodu, który słynie z prozdrowotnych właściwości, poprawiając pracę układu krwionośnego i nerwowego. Wybierając ten właśnie smakołyk, jako uzupełnienie zabieranego do szkoły śniadania, dostarczymy naszemu dziecku dużej dawki czystego błonnika. Zadba on o właściwy przebieg procesów trawiennych, wspomagając usuwanie toksyn oraz sprawiając, że organizm dzieci wchłaniać będzie ze spożywanych pokarmów tylko to, co najlepsze. Receptura batonów Corny z warstwą mlecznego nadzienia sprawia, że zarówno przywołają one uśmiech na twarzy naszego malca, jak i nasycą jego żołądek dużą dawką energii. Baton Corny Milk dostępny jest także w wersji czekoladowej. Corny Milk & Cocoa zaspokoi apetyt prawdziwych łasuchów, a także, za sprawą dodatku czystego kakao, uzupełni ich codzienną dietę o żelazo i magnez oraz dostarczy wielu cennych witamin i minerałów.

Batony zbożowe w unikatowej formie kanapki z mlecznym nadzieniem to doskonała propozycja nie tylko dla dzieci, ale i dla dorosłych łasuchów. Pożywne połączenie ziaren zbóż, mleka i miodu stanie się ciekawą alternatywą dla ciężkich batonów czekoladowych.

Corny Milk oraz Corny Milk & Cocoa to spełnienie marzeń wszystkich rozsmakowanych w łakociach maluchów, a także ich rodziców, którzy za sprawą ulubionej, zbożowo-mlecznej kanapki skomponują pełnowartościowe drugie śniadanie.

Corny Milk

Waga: 30 g

Cena rekomendowana: 1,69 zł

 

Corny Milk & Cocoa

Waga: 30 g

Cena rekomendowana: 1,69 zł

 

Po więcej informacji i na temat pysznych i zdrowych przysmaków zapraszamy na stronę internetową: www.indexfood.pl oraz na https://www.facebook.com/CornyPolska

 

————————————————————————————————————————————–

Firma Index Food powstała w 1988 r. Zajmuje się importem i dystrybucją markowych produktów spożywczych, a od 1997 r. jej misją stało się promowanie walorów zdrowotnych, kulinarnych oraz smakowych przede wszystkim kuchni śródziemnomorskiej. Wszystkie dystrybuowane produkty tworzą bogatą ofertę, dzięki której można stworzyć szereg dań charakterystycznych dla południa Europy.Index Food posiada w swej ofercie produkty takich marek jak: Olitalia, Valfrutta, DeCecco, Arrighi, Grand’Italia, Callipo, Ponti, Serpis, Limmi, Sunquick, Toblerone, Daim i Ricola, a także Cornyi Schwartau.

Index Food Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

Jana III Sobieskiego 98

62-030 Luboń k. Poznania

tel. (61) 810 60 90
fax (61) 810 50 62

office@indexfood.pl

www.indexfood.pl

————————————————————————————————————————————–

dr Agnieszka Bajer Ciszewska

Właścicielka „Ciszewska Pilates Studio”. Doświadczony szkoleniowiec AFP, prezenterka i wykładowca na warsztatach, konwencjach oraz szkoleniach fitness, uczestniczka i prowadząca programy telewizyjnych poświęconych kondycji fizycznej. Absolwentka AWF we Wrocławiu w katedrze Anatomii i Antropomotoryki, ukończyła również studia podyplomowe Instytutu Żywności i Żywienia w Warszawie na kierunku „Żywność, żywienie a zdrowie”. Dyplomowana instruktorka fitness z trzynastoletnim doświadczeniem, wyspecjalizowana w zajęciach pilates, body ball, schwinn cycling, nordic walking, a także tancerka posiadająca międzynarodową klasę „S”.