Pierwsze godziny dnia mają duży wpływ na nasze dalsze funkcjonowanie w ciągu doby. Dlatego też głównym punktem poranka powinno być pełnowartościowe śniadanie. Posiłek ten to także doskonała okazja do spędzenia czasu przy wspólnym stole w gronie bliskich osób. Serki topione z serii Bistro XXL marki LACTIMA, dostępne w rodzinnych opakowaniach, pozwolą nam rozkoszować się pysznym smakiem, a maxi porcja idealnie sprawdzi się nawet w przypadku bardzo licznej rodziny.

cheddar_bistro_xxl_lactimaNie od dziś wiadomo, że stół jest jednym z najważniejszych mebli w domu. Biorąc pod uwagę kryterium integracji rodziny – jest zdecydowanie numerem jeden. Wspólne posiłki w gronie najbliższych są niezwykle istotne, gdyż często to jedna z niewielu okazji w ciągu dnia, by porozmawiać o bieżących wydarzeniach, codziennych problemach, planach, samopoczuciu. Dlatego warto wykorzystywać do maksimum każdą z tych chwil. Szczególną uwagę powinniśmy poświęcić pierwszemu posiłkowi – wartościowe śniadanie, nie dość, że daje nam energię i pobudza przemianę materii, to jeszcze pozwala pozytywnie nastawić się na wyzwania, które stawia przed nami nowy dzień.

Dobrze, aby poranne menu zawierało zróżnicowane składniki. Nie może zabraknąć wśród nich wartościowego nabiału. Jest jednak coś, co potrafi skutecznie popsuć nam początek dnia – spóźnienie. Zatem dobre śniadanie powinno być także szybkie w przygotowaniu. Sery topione Bistro XXL marki LACTIMA to idealne rozwiązanie na wspólny, rodzinny posiłek. Cheddar Bistro XXL w plastrach, dostępny m.in. w dużym opakowaniu, to świetna propozycja także dla licznej rodziny. Plasterki – grubsze od tych standardowych – pozwalają jeszcze pełniej delektować się wyśmienitym smakiem, a w przypadku śniadania na ciepło – nie rozpłyną się tak jak te klasyczne. Ponadto w opakowaniu znajdziemy aż 30 plasterków, zatem z łatwością zadowolimy podniebienia sporej gromadki domowników. Najwyższej jakości surowce wykorzystane do ich produkcji wpływają nie tylko na walory smakowe, ale dają także poczucie, że podajemy naszym najbliższym codzienną porcję zdrowia. Dla zwolenników serków topionych do smarowania marka LACTIMA przygotowała krążek Hollander Bistro. W opakowaniu znajdziemy aż 16 trójkącików – czyli dwa razy więcej niż zazwyczaj.

Śniadanie to bez wątpienia najważniejszy posiłek w ciągu dnia. Powinno być zróżnicowane, pyszne,
a także przygotowane z produktów najwyższej jakości. Serki topione z serii Bistro XXL marki LACTIMA to propozycja dla poszukiwaczy doskonałego smaku. Rodzinne opakowania natomiast sprawią, że ich walory będą mogli docenić wszyscy członkowie familii.

Sery topione Bistro XXL LACTIMA:

Ser topiony Cheddar Bistro XXL
Opakowanie (masa netto): 600 g (30 x 20g)
Sugerowana cena: 10,99 – 11,49 zł/szt.

Krążek Hollander Bistro XXL
Opakowanie (masa netto): 280 g
Sugerowana cena: 4,99 – 5,29 zł/szt.

LACTIMA rozpoczęła działalność gospodarczą w 1989 roku. Produkcję serów topionych prowadzi od 1992 roku w nowo wybudowanym zakładzie w Morągu, w ekologicznie czystym regionie Warmii i Mazur. Oferta firmy obejmuje sery topione w plasterkach, krążkach, serdelkach, kostkach, bloczkach, saszetkach, sery topione do smarowania oraz masło, margarynę i mix tłuszczowy w małych opakowaniach do cateringu. Wszystkie grupy serów produkowane są w wielu wariantach smakowych. Firma pracuje zgodnie z systemami zarządzania jakością ISO 9001:2009, ISO 22000:2006 (HACCAP), BRC, Halal. LACTIMA systematycznie rozwija swoją sprzedaż w kraju i za granicą, głównie w Europie oraz na Bliskim i Dalekim Wschodzie. Produkty firmy eksportowane są do Afryki, Ameryki Północnej i Południowej, Korei Południowej, Chin, Japonii, spełniając bardzo rygorystyczne wymagania poszczególnych krajów.

 LACTIMA Sp. z o.o.

ul. Kaszubska 6
14-300 Morąg
tel.: 89 757 40 65, 89 757 51 54
fax: 89 757 42 24

e-mail: handel@lactima.pl

              sekretariat@lactima.pl