valf_3x_200ml

 

Lato powoli dobiega końca. Na szczęście na sklepowych półkach znajdziemy produkty, dzięki którym możemy cieszyć się jego smakami przez cały rok. Przykładem może być przecier pomidorowy marki Valfrutta.

Przecier pomidorowy marki Valfrutta jest produkowany z najwyższej jakości, dojrzałych włoskich pomidorów. Charakteryzuje się jednolitą, kremową konsystencją, pozbawioną skórek czy nasion. Dodatkowo jest dostępny w wygodnym kartonowym opakowaniu, zawierającym trzy osobne porcje produktu po 200 ml każda. Przecier Valfrutta to prawdziwa włoska baza, która świetnie sprawdzi się podczas przygotowania zapiekanek, sosów i oczywiście domowej zupy pomidorowej.

 

Przecier pomidorowy marki Valfrutta 3x200ml

Cena rekomendowana: 4,99 zł

 

Firma Index Food powstała w 1988 r. Zajmuje się importem i dystrybucją markowych produktów spożywczych, a od 1997 r. jej misją stało się promowanie walorów zdrowotnych, kulinarnych oraz smakowych przede wszystkim kuchni śródziemnomorskiej. Wszystkie dystrybuowane produkty tworzą bogatą ofertę, dzięki której można stworzyć szereg dań charakterystycznych dla południa Europy. Index Food posiada w swej ofercie produkty takich marek jak: Olitalia, Valfrutta, DeCecco, Arrighi, Grand’Italia, Callipo, Ponti, Serpis, Limmi, Sunquick, Toblerone, Daim i Ricola, a także Corny, Schwartau i Loacker.

 

Index Food Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

Jana III Sobieskiego 98

62-030 Luboń k. Poznania

tel. (61) 810 60 90
fax (61) 810 50 62

office@indexfood.pl

www.indexfood.pl