Świeże owoce zdecydowanie królują w naszym letnim menu. Zerwane prosto z krzaczka, kuszące na pobliskich targach i straganach. Ich niepowtarzalny smak może towarzyszyć nam zawsze i wszędzie w postaci lekkiego, pysznego napoju. Hellena Family to idealne owocowe orzeźwienie w upalne dni!

Wspomnień czar
Polskie owoce mają nie tylko wyjątkowy smak, lecz także… pewną wartość sentymentalną. Zawsze kojarzą się z beztroskim dzieciństwem i wakacjami u babci na wsi. Dorodne, słodkie, rozgrzane promieniami słonecznymi – po prostu nie sposób im się oprzeć! Niestety, sezon na porzeczki, truskawki czy wiśnie trwa bardzo krótko i zdarza się, że w ferworze codziennych obowiązków i z braku czasu na codzienne zakupy, uda nam się zjeść je tylko kilka razy. Są jednak sposoby na to, by niepowtarzalnym smakiem owoców móc cieszyć się przez cały czas!

jablko_mieta gruszka jablko wisnia winogrono truskawka_malina
Owocowy raj
Podczas upalnych dni, wyjazdów za miasto czy popołudniowego relaksu z najbliższymi, owocowe orzeźwienie jest tym, czego nam potrzeba! W każdych okolicznościach mogą nam towarzyszyć smaki prosto z polskich sadów. Napoje niegazowane Hellena Family to idealna propozycja dla wszystkich fanów owocowych nut. Wśród wielu smaków znajdziemy zarówno cierpkie, orzeźwiające kompozycje, jak i słodkie napoje. Pyszne wiśnie, porzeczki, truskawki, maliny, winogrona, śliwki, jabłka, gruszki i nie tylko… Naprawdę jest w czym wybierać! Napoje dostępne są w dużych, rodzinnych formatach (butelki 1,75 l.), dzięki czemu ugaszą nawet największe wakacyjne pragnienie.
Hellena Family to owocowe napoje bez sztucznych barwników, konserwantów i sztucznych słodzików. Znakomicie sprawdzą się podczas letnich dni jako alternatywa dla gazowanych napojów, a wieczorami mogą być świetną bazą do drinków. Wystarczy odrobina limonki, kilka kostek lodu i orzeźwiający owocowy napój jest gotowy!
Hellena Family napój niegazowany o smaku Czarnej Porzeczki
Hellena Family napój niegazowany o smaku Gruszki
Hellena Family napój niegazowany o smaku Jabłka
Hellena Family napój niegazowany o smaku Jabłka i Mięty
Hellena Family napój niegazowany o smaku Truskawki i Maliny
Hellena Family napój niegazowany o smaku Winogron
Hellena Family napój gazowany o smaku Wiśni

Pojemność: 1,75 l., cena: ok. 3,30 zł
Hellena to polska marka, która od ponad 20 lat oferuje konsumentom szeroką gamę napojów i oranżad w wielu smakach. Łącząc tradycję z nowoczesnością, kreując nowe trendy, przywołuje jednocześnie wspomnienia beztroskiego dzieciństwa, które wypełniał smak bąbelkowej, orzeźwiającej oranżady. W portfolio marki znajdują się m.in. Oranżada, Oranżada Light oraz Oranżada YOO! z witaminami dla dzieci, napoje gazowane w różnych smakach oraz owocowe napoje niegazowane Hellena Family w najbogatszej na rynku ofercie smakowej.