Pasztet lubią zarówno dzieci, jak i dorośli. Jednak z różnych względów czasem usłyszeć można niezbyt pochlebne opinie na jego temat. Skąd te złe media? Przede wszystkim z oszczędności niektórych producentów, którzy pod przykrywką pasztetu tworzą produkt nie mający zbyt wiele wspólnego z dobrej jakości mięsem. Na szczęście na sklepowych półkach znaleźć można zdecydowanie więcej propozycji o zadowalającej jakości. Jednak niedawno rynkową ofertę uzupełniło coś zupełnie innego – produkt, który należy do linii Nove Premium. W przypadku tej oferty marki Nove nazwa mówi sama za siebie.

Gruszkowe mariaże

pasztet_z_gruszka_nove_premiumPasztet z gruszką to kolejna propozycja z najnowszej linii Nove Premium. Charakterystyczny smak otrzymano dzięki najwyższej jakości, starannie wyselekcjonowanym kawałkom w stu procentach wieprzowego mięsa. Jego sekret tkwi w sprawdzonej recepturze, najlepszych surowcach, aromatycznych, naturalnych przyprawach. Ważny jest tu też wyjątkowy dodatek – soczysta, słodko-kwaśna gruszka. Jej oryginalny smak doskonale komponuje się z mięsnym aromatem. Zestawienie na pierwszy rzut oka zaskakujące, już po spróbowaniu pozwala delektować się walorami zarezerwowanymi do tej pory tylko dla wykwintnych, mięsnych dań obiadowych. Co ważne – producent oszczędził nam sztucznych dodatków, takich jak polifosforany, glutaminian sodu czy sztuczne barwniki. Pasztet z gruszką z nowej linii Nove Premium to propozycja dla osób, które cenią przede wszystkim najlepsze walory smakowe i wysokiej jakości mięso. Nie sposób nie zauważyć go na sklepowej półce. Podobnie jak pozostałe produkty z linii Premium, opakowanie pasztetu z gruszką zostało zaprojektowane w eleganckiej, nowoczesnej grafice. Na pierwszym miejscu postawiono na wartości informacyjne i edukacyjne. Wystarczy jedno spojrzenie, aby dowiedzieć się z jakich części mięsa wieprzowego go wyprodukowano i jakich sztucznych dodatków na pewno w nim nie znajdziemy. Czerwono-czarna kolorystyka podkreśla elegancję produktu z segmentu Premium.

Sięgając po mięsne produkty warto koncentrować się przede wszystkim na jakości. Najlepszym przepisem na nią jest połączenie starannie wyselekcjonowanego mięsa, aromatycznych dodatków oraz sprawdzonych receptur. Pasztet z gruszką, wchodzący w skład nowej linii Nove Premium, to kwintesencja smaku i jakości z najwyższej półki, na którą zasługują najbardziej wymagające podniebienia.

Pasztet z gruszką z linii NOVE PREMIUM

 Masa netto: 2 x  ok. 0,4 kg lub ok. 0,4 kg

Produkt zmiennowagowy

Opakowanie MAP

Pakowane w:

Kartony o masie ok. 4 kg

Pojemnik o masie ok. 15 kg

Cena brutto:  ok. 17 zł

Zakłady Mięsne Nove Sp. z o.o. są częścią grupy Tican z siedzibą w Danii. Nove to średniej wielkości firma FMCG usytuowana na obrzeżach miasta Nowe (około 100 km na południe od Gdańska). Surowiec do produkcji mięsa  pochodzi z najlepszych zakładów, posiadających certyfikaty EFSIS, BRC, IFS i QI. Bezpieczeństwo i wysoką jakość wyrobów gwarantuje stały Nadzów Państwowej Inspekcji Weterynaryjnej. Dzięki nowoczesnej i efektywnej technologii produkcji opartej na ścisłej kontroli jakości i wysokiej higienie, gwarantowanym przez prowadzony w zakładzie system kontroli HACCP, Zakłady Mięsne Nove uzyskały uprawnienia eksportowe na rynki krajów UE oraz posiadają certyfikaty BRC i IFS oraz zatwierdzone audyty wielkich międzynarodowych sieci.

Zakłady Mięsne „Nove” Sp. z o.o.

86-170 Nowe, Morgi 53
tel.: 48 52 332 83 81
fax: 48 52 332 83 80
e-mail:sekretariat@zmnove.pl

http://www.zmnove.pl