wsp społem snack przysmak świętokrzyski 370

W wolnej chwili, podczas pracy, czy na przyjęciu każdy lubi sobie coś pochrupać. Jednak chipsy dla osób dbających o linię są zbyt kaloryczne. Paluszki, orzeszki, czekolada – także. A gdyby tak przygotować samodzielnie coś lżejszego? Wytwórcza Spółdzielnia Pracy „Społem” proponuje Snack – Przysmak Świętokrzyski.

Od kilkudziesięciu lat Snack – Przysmak Świętokrzyski gości na stołach Polaków. To dobra alternatywa i urozmaicenie menu, szczególnie podczas letnich spotkań plenerowych. Apetyczne, przyprawione wg smaku chrupki wciąż zyskują wielu wielbicieli. Snack jest wytwarzany z kilku rodzajów mąki, w zależności od wersji: pszennej, ziemniaczanej lub pszenno – ziemniaczanej. Brak przypraw i aromatów umożliwia doprawienie Snacku wg uznania. Sam proces przyrządzania przekąski jest ciekawy – „surowe” chrupki wkłada się na rozgrzany olej. Po kilkunastu sekundach produkt zwiększa swoją objętość nawet pięciokrotnie. Dbającym o linię do smażenia poleca się wykorzystanie np. oleju ryżowego. Co ciekawe, z jednej paczki (400 g) można uzyskać objętościowo aż do 10 litrów gotowego wyrobu, co świadczy o dużej wydajności Snacku. W porównaniu z gotowymi produktami tej kategorii, oferowana przez WSP Społem przekąska posiada wartą podkreślenia przewagę – wyrób przygotowuje się tuż przed podaniem! To my zatem decydujemy na jakim tłuszczu usmażymy chrupki i czym je przyprawimy.

Z czym jeść Snack- Przysmak Świętokrzyski?

Sposobów serwowania Snacku jest wiele. W wersji wytrawnej świetnie smakuje
z przyprawami, solą lub dipami. Przygotowane chrupki można także posypać cukrem pudrem lub podać w towarzystwie jogurtu owocowego. Dzięki temu, Snack może zadowolić mnogością wariantów wiele gustów kulinarnych.

Cena sugerowana: 1,99 zł/ 200 g; 3,49 zł/ 400g

Gramatura: 200g, 400g