britta_ryz_bialy_02Za oknem lada chwila zagości biel, lecz zanim to nastąpi możemy sprawić, że zimowy krajobraz pojawi się na naszym talerzu. Włączając do codziennej diety Ryż Biały marki Britta wzmocnimy nasz organizm przed nadejściem mrozów, a także odkryjemy nieznane dotąd smaki i aromaty z całego świata.

Z wigorem ku zimie

Do największych zalet ryżu należy przede wszystkim bogactwo węglowodanów złożonych. Ponadto w białych ziarenkach odnajdziemy całą gamę minerałów i witamin, które wpływają pozytywnie na ciśnienie krwi, wzmacniają układ nerwowy, poprawiają trawienie i chronią przed wolnymi rodnikami. Dlatego też po specjał ten równie chętnie sięgają sportowcy, jak i miłośnicy zdrowego żywienia. Wybierając Ryż Biały marki Britta zyskamy pewność, że na naszym talerzu znajdą się ziarenka najwyższej jakości. Specjał ten sprowadzany jest bowiem z Grecji, a pełnię jego smaku i wysoką zawartość wartości odżywczych gwarantują ekologicznie czyste rejony upraw. Ryż Biały marki Britta odznacza się twardszą w porównaniu do innych ziaren strukturą, a jego delikatny aromat i łagodny smak doskonale łączą się z wszelkimi dodatkami kulinarnymi. Pełne zdrowej energii danie stworzymy łącząc śnieżnobiałe ziarenka z gotowanymi na parze warzywami,  pieczonym łososiem lub grillowanym chudym mięsem. Sypki i nigdy nie sklejający się Ryż Biały marki Britta to również doskonały komponent lekkostrawnych i dietetycznych deserów, które swą barwą i fakturą nawiązywać będą do zimowej aury.

Aby zapoznać się z pełnym asortymentem niezwykle smakowitych i wszechstronnych produktów marki Britta zapraszamy na stronę: www.britta.pl oraz na fanpage: www.facebook.com/HalinaiBrittaNaTropieDobregoSmaku.

 

Producent: „Sawex Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością” Foods Sp. k.

Produkt: Ryż Biały marki Britta

Gramatura : 4 x 100 g

Cena detaliczna: 3,49 zł

 

Więcej informacji udziela:

Katarzyna Korek

FlyPR

tel. 71 349 74 65

katarzyna.korek@flypr.pl

 

Sawex Sp z o.o. był pierwszym w Polsce importerem ryżu w saszetkach do gotowania. W marcu 2009 roku ze struktur organizacyjnych spółki wyodrębniony został Departament spożywczy – Sawex Foods. W portfolio firmy znajdują się marki: Britta (ryż), Halina (ryż, kasza, fasola, groch, soczewica, ciecierzyca, płatki śniadaniowe), Sotto (ryż, kasza jęczmienna, gryczana), Sugoi (ryż do sushi) oraz Twój Błonnik.

 

„Sawex Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością” Foods Sp. k. (dawniej Sawex Foods Sp. z o.o.)

Wiertnicza 70

02-952 Warszawa, Polska

tel. : 022 651 79 04 do 07

fax.: 022 651 79 09

e-mail: sawex@sawexpl.com