szynka_biala_marki_nove

Bezglutenowe specjały bywają często mylone z produktami mało pożywnymi oraz odznaczającymi się niezbyt wyrazistym smakiem. Tymczasem Szynka z tłuszczem z linii Natura marki Nove to kwintesencja pełnego aromatu, który osiągnięto dzięki wykorzystaniu najlepszych gatunkowo sztuk mięsa oraz naturalnych przypraw i dodatków. Już kilka plasterków tej treściwej i bardzo wyszukanej wędliny sprawi, że nawet przestrzegając restrykcyjnej diety będziemy mogli cieszyć się bogactwem wrażeń smakowych.

Na duży apetyt

Szynka z tłuszczem z linii Natura marki Nove, podobnie jak każdy z wchodzących w skład tej gamy rarytasów, wyprodukowana została ze ściśle wyselekcjonowanych, najlepszych sztuk mięsa wieprzowego. Stworzona w oparciu o naturalne składniki receptura pozwoliła osiągnąć najwyższy poziom jakości i smaku. Brak dodatków chemicznych, takich jak  fosforany, glutaminian sodu, sztuczne przeciwutleniacze i konserwanty powoduje, że wybierając ten specjał możemy poznać aromat najczystszej i prawdziwie soczystej szynki. Ponadto linia Natura charakteryzuje się brakiem obecności glutenu w składzie, dzięki czemu nawet osoby dotknięte nietolerancją pokarmową mogą bez obaw delektować się tą wyszukaną wędliną. Szynka z tłuszczem z linii Natura marki Nove to bardzo pożywna oraz wyrazista propozycja dla miłośników mięsnych przysmaków, która dopełni smak tradycyjnych kanapek, koktajlowych zakąsek, a także omletów, jajecznicy oraz tostów francuskich.

Specjały z linii Natura marki Nove to stworzone z niebywałą precyzją perełki sztuki wędliniarskiej. Dowolny spośród aż siedmiu przepysznych mięsnych rarytasów zaspokoi apetyt, dostarczy naszemu organizmowi energii oraz cennych składników odżywczych w najczystszej postaci.

 

szynka_debowa_marki_nove

Szynka z tłuszczem z linii Natura marki Nove

Cena brutto: ok. 34-38 zł/ kg

Opakowanie: ok. 350g – w sprzedaży samoobsługowej

Dostępna także luzem – ok. 1 kg

—————————————————————————————————————————————————————

Zakłady Mięsne Nove Sp. z o.o. są częścią grupy Tican z siedzibą w Danii. Nove to średniej wielkości firma FMCG usytuowana na obrzeżach miasta Nowe (około 100 km na południe od Gdańska). Surowiec do produkcji mięsa  pochodzi z najlepszych zakładów, posiadających certyfikaty na zgodność z systemami uznanymi przed GFSI. Bezpieczeństwo i wysoką jakość wyrobów gwarantuje Nadzór Państwowej Inspekcji Weterynaryjnej. Dzięki nowoczesnej i efektywnej technologii produkcji opartej na ścisłej kontroli jakości i wysokiej higienie, gwarantowanym przez prowadzony w zakładzie system kontroli HACCP, Zakłady Mięsne Nove uzyskały uprawnienia eksportowe na rynki krajów UE oraz posiadają certyfikaty BRC i IFS oraz zatwierdzone audyty wielkich międzynarodowych sieci. Zakłady mięsne Nove i linia Natura otrzymały licencję na używanie międzynarodowego symbolu przekreślonego kłosa, określającego bezglutenową żywność.
W skład linii Natura wchodzą szynka, kiełbasa długa, kiełbasa krótka, kiełbasa krakowska, parówki, schab, szynka z tłuszczem. Produkty są paczkowane i dostępne na stoiskach samoobsługowych w Auchan, w Tesco, Makro, Almie.

Zakłady Mięsne „Nove” Sp. z o.o.

86-170 Nowe, Morgi 53
tel.: 48 52 332 83 81
fax: 48 52 332 83 80
e-mail:sekretariat@zmnove.pl

http://www.zmnove.pl