Niezależnie od pory roku, wypijanie dużej ilości płynów to podstawa zdrowia i dobrego samopoczucia. Sok zaspokaja pragnienie lepiej niż woda, a jego walory smakowe również przemawiają za tym, żeby przez cały rok towarzyszył Ci właśnie… sok! Może to być doskonały i naturalny sok z brzozy czyli Oskoła.

Niewielka ergonomiczna butelka Oskoły o pojemności 300 ml nadaje się doskonale do tego, aby zabrać ją ze sobą do szkoły, na uczelnie, do pracy lub na jesienny czy zimowy spacer. Gdziekolwiek dopadnie Cię pragnienie, możesz mieć pod ręką całkowicie naturalny sok, którego smak przypomni Ci wiosnę.

Orzeźwiający i wyjątkowy – taki właśnie jest tradycyjny sok z brzozy, którego tradycja w krajach słowiańskich sięga setek lat. Pora powrócić do korzeni i zasmakować w darach natury polskiego lasu. Przyroda ma do zaoferowania mnóstwo skarbów a Oskoła bezsprzecznie jest jednym z nich. Jeśli więc szukasz dobrej alternatywy dla soków owocowych i sztucznych słodkich napojów, znajdziesz ją w szklanej butelce Oskoły. Wystarczy raz zakochać się w jej smaku, aby towarzyszyła Ci częściej, wszędzie gdzie tylko masz ochotę. Z Oskołą niestraszna jest nawet najgorsza jesień, bo ten naturalny sok ma w sobie prawdziwą esencję wiosny, kiedy to brzozy dojrzewają do zbiorów. Spróbuj czegoś nowego i daj się ponieść jednemu z kilku niepowtarzalnych smaków: Oskole z dodatkiem soku z żurawiny, granatów lub cytryny.

Tradycjonalistom zasmakować może również naturalna Oskoła bez dodatków lub z dodatkiem cukru. Niech moc lasu będzie z Tobą, nawet gdy z drzew opadną ostatnie liście!

Więcej informacji dostępnych jest na http://oskola.pl/