Do końca wakacji świeże soki Marwit, smoothie, zupy kremy oraz soki Ogrody Natury można znaleźć w ofercie sezonowych barów Freebox. Stoiska funkcjonują w wielu polskich kurortach oraz większych miastach. To świetna wiadomość dla tych, którzy w trakcie urlopu chcą sięgać po zdrowe i sprawdzone produkty.

Freebox to największa w Polsce sieć modułowych barów sezonowych. W tym roku stoiska sprzedażowe pojawią się łącznie aż w 24 lokalizacjach – nad morzem, w górach oraz dużych miastach, m.in. w Ustce, Wiśle, Helu, Międzyzdrojach oraz w Warszawie.

W barach Freebox znalazły się wszystkie smaki świeżych, niepasteryzowanych soków Marwit, w tym dwie limitowane nowości – soki z jabłek, rabarbaru i buraka oraz z jabłek i ogórka z imbirem. Ponadto w ofercie znalazły się także zdrowe smoothie i zupy kremy, które idealnie nadadzą się na szybką, sycącą a przede wszystkim pełnowartościową przekąskę w trakcie wakacyjnego odpoczynku. Oprócz tego w barach Freebox znajdziemy orzeźwiające soki marki Ogrody Natury. Dzięki takiemu zestawowi nawet w wakacje nie zabraknie nam codziennej dawki witamin!