Zmęczeni przeciągającą się zimą oraz brakiem dostępu do świeżych warzyw, często nie mamy pomysłu na pełnowartościowy posiłek. Na szczęście przygotowanie pysznego, a zarazem pożywnego obiadu wcale nie musi zajmować dużo czasu. Kasza gryczana z warzywami marki Halina to sprawdzony patent na apetyczne danie, które stworzymy w zaledwie 20 minut!

Obiad w mig

Kasza gryczana stanowi cenne źródło łatwo przyswajalnego białka oraz dużą dawkę błonnika. Dzięki połączeniu jej z warzywami z łatwością stworzymy danie zdrowe, sycące, a przede wszystkim smaczne. W kaszy gryczanej z warzywami marki Halina odnajdziemy bowiem ziarna gryki, dużą porcję marchewki, selera, pora, pietruszki oraz cebuli. Takie połączenie będzie wyśmienicie smakować jako ekspresowe danie jednogarnkowe szczególnie, jeśli zamiast w wodzie, ugotujemy je np. w bulionie. W zależności od upodobań możemy dodatkowo wzbogacić je także o ulubione przyprawy lub sosy, jak choćby pomidorowy. Nieco bardziej wymagającym kucharzom polecamy z kolei zaserwowanie kaszy gryczanej z warzywami marki Halina w towarzystwie ulubionego rodzaju mięsa oraz duszonych na maśle grzybów. Z pewnością również tradycyjny gulasz  stanie się podwójnie smaczny, jeśli zamiast klasycznej kaszy gryczanej podamy go z kaszą gryczaną z warzywami marki Halina.

Aby zapoznać się z pełnym asortymentem inspirujących i zdrowych produktów marki Halina zapraszamy na stronę: www.halina.eu

 

 

 

 

 

 

 

 

Producent: „Sawex Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością” Foods Sp. k.

 

Produkt: Kasza gryczana z warzywami marki Halina

Dostępne opakowania: 4x100g

Cena detaliczna: ok. 3,50 zł

 

Więcej informacji udziela:

Anna Fehler

FlyPR

tel.: (+48) 533 790 909

anna.fehler@flypr.pl

Sawex Sp z o.o. był pierwszym w Polsce importerem ryżu w saszetkach do gotowania. W marcu 2009 roku ze struktur organizacyjnych spółki wyodrębniony został Departament spożywczy – Sawex Foods. W portfolio firmy znajdują się marki: Britta (ryż), Halina (ryż, kasza, fasola, groch, soczewica, płatki śniadaniowe), Sotto (ryż, kasza jęczmienna), Sugoi (ryż do sushi) oraz Twój Błonnik.

„Sawex Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością” Foods Sp. k. (dawniej Sawex Foods Sp. z o.o.)

Wiertnicza 70

02-952 Warszawa, Polska

tel. : 022 651 79 04 do 07

fax.: 022 651 79 09

e-mail: sawex@sawexpl.com