Czy znacie już Kurczaka Buffalo? Na pewno tak! Wielbiciele kulinarnych przygód zdążyli pokochać smak nowego suba. Z myślą o nich restauracje SUBWAY® przygotowały doskonały świąteczny prezent – do każdego sandwicza Kurczak Buffalo otrzymacie limitowaną puszkę lub kubek Coca-Cola gratis. Promocja Subway® trwa do wyczerpania zapasów. Śpieszcie się!

Chrupiące pieczywo i świeże warzywa znajdziemy w każdym sandwiczu przygotowanym w restauracji SUBWAY®. Ale Kurczak Buffalo ma w sobie coś, co przyciąga miłośników kulinarnych przebojów. To kawałki kurczaka w pikantnej marynacie przygotowanej na bazie chili. Wypełniony warzywami sandwicz wprawi konsumentów w wyśmienity humor. Sprawczynią tego stanu będzie nie kto inny, jak ostra papryczka. Radość i pyszne jedzenie w jednym. Czy może istnieć lepsze połączenie?

Oczywiście, że może! Wszyscy uwielbiamy prezenty, dlatego sandwicz artyści wyczarują dla nas nie tylko pysznego suba, ale również obdarują nas drobnym upominkiem. Teraz w restauracjach SUBWAY® do każdego sandwicza Kurczak Buffalo miłośnicy ostrych wrażeń otrzymają świąteczną puszkę lub urodzinowy kubek Coca-Cola. Jak się okazuje, Coca-Cola może ugasić ogień, który powstaje po zjedzeniu niezwykle pikantnego Kurczaka Buffalo.

Sprzedaż nowego sandwicza wspierana jest na profilu Facebook marki. Powstała seria dedykowanych postów, które
prezentują zgrany duet – sandwicza i Coca-Colę.

https://www.facebook.com/subwaypolska/

Promocja Subway+Coca-Cola