Każdy z nas ma swoją własną listę dań, do których regularnie wraca i które zawsze zjada z apetytem. Zbyt częste ich przygotowywanie może jednak prowadzić do kulinarnej rutyny i odebrać urok nawet najbardziej ukochanej potrawie. Na szczęście istnieje prosty sposób na nadanie ulubionym posiłkom nieco innego oblicza – wystarczy wzbogacić je o pyszną surówkę „Rarytasek”, nowość w ofercie SmakMAK.

Wielu doświadczonych szefów kuchni twierdzi, że o ostatecznym charakterze dania w dużej mierze decydują dodatki. Dzięki nim bowiem główne składniki zyskują głębię i stają się spójną kombinację smaków. Apetyczna surówka „Rarytasek” SmakMAK Fresh to doskonały przykład produktu, który każdej potrawie może nadać świeżego charakteru, a do tego uzupełnić ją o niezbędną porcję pysznych, zdrowych warzyw. Podstawę nowej surówki marki SmakMAK stanowi chrupiąca biała kapusta, a w jej składzie znaleźć można również marchew, świeżego ogórka, paprykę i por. Taka mieszanka z pewnością przypadnie do gustu nawet największym smakoszom i będzie stanowiła ciekawy dodatek do dań mięsnych, mącznych i wegetariańskich. Warto zaznaczyć, że wyjątkowy smak surówki „Rarytasek”  to zasługa nie tylko starannie wyselekcjonowanych warzyw, ale również lekkiego, aromatycznego dressingu. Dzięki niemu całość jest doskonale zbalansowana i tworzy jedyną w swoim rodzaju kompozycję. Aktywni konsumenci z pewnością docenią fakt, że łącząc surówkę „Rarytasek” z gotowymi daniami obiadowymi marki SmakMAK otrzymają  nie tylko smaczny, ale również odpowiednio zbilansowany posiłek. Mówiąc krótko: będzie pysznie, zdrowo i bez długich godzin spędzonych w kuchni.

Świeża, aromatyczna surówka „Rarytasek” z linii SmakMAK Fresh jest najnowszą propozycją z oferty znanego i doświadczonego producenta wysokiej jakości dań gotowych – firmy SmakMAK. Ten apetyczny dodatek dostępny jest w praktycznym opakowaniu o pojemności 300 g, co stanowi idealną, jednorazową porcję warzyw dla każdego smakosza.

 

Surówka rarytasek

300 g/ 3,19 zł

 

Wyczerpujące informacje o pełnej ofercie przysmaków od firmy SMAKMAK znaleźć można na stronie internetowej www.smakmak.pl oraz na www.facebook.com/smakmakwozniczak.