Jeżeli jesteś osobą, która chce pokazać, że stawia na oryginalność i nie boi się nowych wrażeń, zdecydowanie docenisz inspirację płynącą z kontrastujących smaków wytrawności i słodyczy suszonych pomidorów z żurawiną w oleju z ziołami OLE!.

 

Ich wyjątkowy charakter gwarantuje niezapomniane wrażenia smakowe, które warto poznać.

 

Suszone pomidory to idealny sposób, aby cieszyć się smakiem tych czerwonych, soczystych warzyw przez cały rok. Ich wyraźny smak zostaje utrwalony w procesie suszenia na słońcu, aby zagwarantować bogactwo kulinarnych wrażeń zaraz po otwarciu słoiczka. W połączeniu ze świeżymi ziołami, nieco słodką żurawiną i delikatnym olejem otrzymujemy wyjątkowo inspirującą fuzję.

 

Suszone pomidory z żurawiną w oleju z ziołami OLE! są nie tylko świetną przekąską czy przystawką, ale również inspiracją do kulinarnych eksperymentów. Cechą szczególną tej mieszanki jest fakt,
że to jedyna mieszanka o lekko słodkawym aromacie – to niebanalne połączenie wytrawnego smaku pomidorów ze słodyczą żurawinowych owoców. Sposobów na ich podanie jest wiele, a każdy jest ucztą dla oczu i podniebienia.

 

Prosta śródziemnomorska nutka smakowa w Twojej przerwie lunchowej? Sałatę rwiemy
na mniejsze kawałki. Filet nacieramy solą, pieprzem, papryką oraz olejem ze słoiczka OLE!. Smażymy na złoty kolor. Mięso studzimy i kroimy na plastry. Do salaterki przekładamy sałatę, kukurydzę, pokrojone oliwki, posiekaną w kostkę cebulę oraz pokrojone Suszone pomidory w oleju z ziołami OLE! Na wierzchu układamy kurczaka. Posypujemy świeżym koperkiem i skrapiamy zalewą
z suszonych pomidorów. Dania ozdobione intensywnie czerwonymi pomidorami w towarzystwie słodkiej żurawiny to coś, co z pewnością zachwyci Twoje oczy i podniebienie.

 

Suszone pomidory z żurawiną w oleju z ziołami OLE!

Pojemność: 305 ml

Cena: około 9 zł

Więcej na: www.wole-ole.pl