Boże Narodzenie to czas świętowania nie tylko w rodzinnym gronie, ale i w miejscu zatrudnienia. Tradycją stały się już bowiem firmowe wigilie, podczas których pracownicy otrzymują prezenty będące podziękowaniem za całoroczny trud. Na popularności zyskuje też wręczanie upominków partnerom biznesowym, którym chce się w ten sposób podziękować za owocną współpracę. Z myślą o nadchodzących świętach marka Czas na Herbatę stworzyła specjalną ofertę dla firm, pełną różnorodnych propozycji upominkowych.

Bezpretensjonalny podarunek

Większość z nas co roku, w okolicy listopada zaczyna zastanawiać się nad prezentem dla bliskich osób. W podobnej sytuacji stają również pracodawcy, pragnący obdarować swoich podwładnych oraz biznesowych partnerów miłym, a przy tym praktycznym podarunkiem. Eksperci marki Czas na Herbatę wychodząc naprzeciw potrzebom rynkowym stworzyli atrakcyjną ofertę dla firm, pełną wyjątkowych, gwiazdkowych upominków. Odnajdziemy w niej wiele rodzajów wysokogatunkowych, świątecznych kompozycji herbacianych, a także czekolady i praliny wykonane z belgijskiej czekolady. Miłośnicy kawy mogą z kolei  przebierać zarówno w propozycjach  klasycznych, jak i smakowych opartych na ziarnach 100% Arabiki o najwyższej jakości. 19 letnie doświadczenie marki Czas na Herbatę to najlepszy znak jakości przygotowywanych upominków.

Szczegółową ofertę świątecznych produktów marki Czas na Herbatę, znajdą Państwo w naszym wirtualnym katalogu ww.issuu.com/czasnaherbate/docs/katalog_swiateczny_2016_czas_na_her .

swiateczna_herbata