Barszcz z uszkami to danie, które obowiązkowo musi pojawić się na wigilijnym stole w każdym polskim domu. Chcąc uatrakcyjnić tę kultową potrawę,jednocześnie pozostając jak najbliżej tradycji, warto uszka zastąpić włoskimi pierożkami Trotellini marki Arrighi.

tortellini_z_grzybami_arrighiW wielu domach samodzielne przygotowywanie przysmaków wigilijnych to pierwszy etap świętowania. Lepienie uszek czy pierogów wymaga jednak sporej ilości czasu, a nie każdy nim dysponuje. Alternatywą mogą być włoskie pierożki Tortellini marki Arrighi, które wprowadzą do naszej kuchni nutkę ekstrawagancji i dostarczą nowych smakowych wrażeń.Ich sekret to cienkie, długo wałkowane ciasto bazujące na recepturze tradycyjnych włoskich makaronów. Do wyboru mamy trzy smaki: grzybowy – z dodatkiem borowika szlachetnego, serowy – z nadzieniem z sera pasta filata i ricotty oraz mięsny – z szynką prosciutto.

Tortellini z mięsem, z serem lub z grzybami marki Arrighi

Gramatura: 250 g

Cena rekomendowana: 5,69 zł

Firma Index Food powstała w 1988 r. Zajmuje się importem i dystrybucją markowych produktów spożywczych, a od 1997 r. jej misją stało się promowanie walorów zdrowotnych, kulinarnych oraz smakowych przede wszystkim kuchni śródziemnomorskiej. Wszystkie dystrybuowane produkty tworzą bogatą ofertę, dzięki której można stworzyć szereg dań charakterystycznych dla południa Europy. Index Food posiada w swej ofercie produkty takich marek jak: Olitalia, Valfrutta, DeCecco, Arrighi, Grand’Italia, Callipo, Ponti, Serpis, Limmi, Sunquick, Toblerone, Daim i Ricola, a także Corny, Loacker i Schwartau.

Index Food Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

ul. Jana III Sobieskiego 98

62-030 Luboń k. Poznania

office@indexfood.pl

www.indexfood.pl