Okres jesienno-zimowy to czas chłodnych, deszczowych dni. Przygnębiająca pogoda za oknem, pobudza apetyt na rozgrzewające potrawy, które dostarczą organizmowi wartości odżywczych oraz energii. Błyskawiczne w przygotowaniu oraz wyróżniające się smakiem Flaczki cielęce SmakMAK to idealna propozycja w jesiennym menu.

Tradycyjny smak, w nowym wydaniu

Flaczki cielęce słyną z delikatnego smaku, który od wielu pokoleń przyciąga grono miłośników. Są nie tylko pyszne, ale również cenione ze względu na dużą zawartość kolagenu, witaminy B2, żelaza, a także wapnia. Ponadto w 100 gramach produktu zawarte jest ok. 2 gramów tłuszczów. Dzięki temu to lekkie i pożywne danie, świetnie wpisze się do jesiennego jadłospisu osób będących na diecie. Ich samodzielne przygotowanie wymaga dużo czasu i zachodu. Idealnym rozwiązaniem jest gotowy produkt, który można przyrządzić łatwo i szybko. Flaczki cielęce od firmy SmakMAK przygotowywane są ze specjalnie wyselekcjonowanych składników, a staranność podczas procesu przygotowania gwarantuje wyjątkowy smak. Są doskonale przyprawione, dzięki czemu wyróżniają się również niezwykłym aromatem. Ta błyskawiczna propozycja na rodzinny obiad przypadnie do gustu zarówno najmłodszym, jak i dojrzałym koneserom flaczków.

 

SmakMAK

Flaczki świeże krojone

Gramatura: 800g

Cena: 8,99 zł

 

Wyczerpujące informacje o pełnej ofercie przysmaków od firmy SMAKMAK znaleźć można na stronie internetowej www.smakmak.pl oraz na www.facebook.com/smakmakwozniczak.