Nowa galeria handlowa Wroclavia już otwarta, a w niej oczywiście kawiarnia COSTA COFFEE, której nie sposób nie zauważyć, a to za sprawą nietypowego wystroju wnętrza – ręcznie malowanego muralu. Pierwsi goście odwiedzający Wroclavię, mogą się już rozkoszować zakupami z kubkiem aromatycznej, świeżo zaparzonej kawy w dłoni.

We Wrocławiu otwarto nowoczesne centrum handlowo-biurowe, zintegrowane z dworcem PKP oraz PKS, zlokalizowane przy ul. Suchej. Najnowsza galeria ma szansę stać się jednym z ulubionych miejsc mieszkańców, m.in. za sprawą znanych najemców oraz interesującego designu. Deweloper odpowiedzialny za projekt Wroclavii znany jest z takich realizacja jak Złote Tarasy i Arkadia w Warszawie, które należą do najczęściej odwiedzanych centrów handlowych w stolicy.

– Sieć COSTA COFFEE jest obecna w największych galeriach handlowych we Wrocławiu. Obserwujemy coraz większe zainteresowanie wrocławian spotkaniami z przyjaciółmi i bliskimi w naszych kawiarniach, dlatego nie mogło nas zabraknąć w tak atrakcyjnej lokalizacji za jaką uważamy galerię Wroclavia. Dodatkowo, centra handlowe to segment rynku, w którym stale się rozwijamy i nasza obecność nie jest tu przypadkowa – komentuje Michał Nowak, Property & Expansion Director COSTA COFFEE.

Unikatowym elementem wystroju kawiarni jest ręcznie malowany mural autorstwa polskiego grafika
Marka Droździela, który amatorom sztuki może kojarzyć jako finalista konkursu na słynny mural z Davidem Bowiem na warszawskim Muranowie. Praca w nowej kawiarni nawiązuje do korzeni marki, przedstawiając parę pijącą aromatyczną kawę na tle panoramy Londynu. Lokal usytuowany jest na parterze w pobliżu wejścia
od strony dworca PKP (przejście naziemne Dworzec-PKP). Jest w pełni dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych.