top_okapy_globalo_czarne_okapyOkap spełnia ważną rolę we wnętrzu kuchennym. Pozwala na komfortową pracę przy płycie grzewczej, a także filtruje powietrze, uwalnia otoczenie od cząsteczek brudu i tłuszczu, gwarantuje świeżość oraz pozwala uniknąć zabrudzeń i – co za tym idzie – zniszczenia mebli kuchennych. Przedstawiamy Wam faworytów, czyli najczęściej wybierane okapy w miesiącu styczniu – TOP 3 od GLOBALO.

Serina 60.1 Black Max

Elegancka i nowoczesna stylistyka, klasyczna i ponadczasowa czerń oraz wyszukane czarne szkło spektakularnego wyspowego okapu kuchennego sprawiają, że okap Serina 60.1 Black Max to jedna z wyjątkowych „pereł” w kolekcji produktów marki GLOBALO.

Cicha i wydajna praca pochłaniacza, porównywalna do powiewu delikatnego letniego wiatru oraz wysoka wydajność pracy, gwarantują czystość i świeżość kuchni. Pochłaniacz doskonale pasuje do stylowych, nowoczesnych, lekkich i eleganckich kuchni stając się również nieodłącznym elementem dekoracyjnym. Gładka struktura okapu, wykonanego z czarnego hartowanego szkła i laminatu, że okap łatwo jest utrzymać w czystości. Okap wyposażony został w intuicyjne i subtelne sterowanie dotykowe podświetlane, pozwalające na prostą obsługę opuszkiem palca oraz przyjazne i energooszczędne oświetlenie diodowe LED.

Mirida 90.2 Black Eco Max

Okap charakteryzuje się cichą pracą, porównywalną do delikatnego powiewu letniego wiatru oraz wysoką wydajnością pracy, dbając o czystość i świeżość kuchni. Okap doskonale pasuje do stylowych oraz nowoczesnych kuchni, stając się również nieodłącznym elementem dekoracyjnym.

Gładka struktura okapu, wykonanego ze stali szlachetnej Inox, stali lakierowanej na czarno oraz czarnego hartowanego szkła sprawia, że okap łatwo jest utrzymać w czystości. Okap wyposażony został w intuicyjne i subtelne sterowanie dotykowe (sensorowe), pozwalające na prostą obsługę opuszkiem palca oraz przyjazne oświetlenie diodowe.

Altemo 75.1 Whitew Max

Opływowa, nowoczesna linia w połączeniu z najnowszymi technologiami wykorzystywanymi przez GLOBALO to najlepszy wybór dla osób, które dbają nie tylko o doskonały design ale także nieskazitelne środowisko w swojej kuchni.

Nadający lekkości każdej kuchni okap kuchenny skośny Altemo 75.1 White Max to wysokiej jakości produkt o oryginalnej stylistyce, pasujący do nowoczesnych wnętrz. Niezwykle stylowa linia okapu, wykonanego z wysokiej jakości stali oraz hartowanego szkła, wzbudza zachwyt najbardziej wymagających Klientów. Okap wyposażony został w intuicyjne sterowanie sensorowe (dotykowe), pozwalające na obsługę okapu opuszkiem palca oraz przyjazne oświetlenie. Okap charakteryzuje się cichą pracą.

Okap dla Twojej kuchni – sprawdź ofertę Globalo.