Wspaniała pogoda i coraz dłuższe dni sprawiają, że jak najwięcej czasu chcemy spędzić poza domem. Trudno wyobrazić sobie lepszy moment na podróżowanie niż lato. Jak pogodzić to z kwestią przygotowania posiłków? Wafle ryżowe Britta mogą okazać się idealną propozycją na wakacyjną przekąskę!

Chrupiąca przekąska

Wyprodukowane w 100% z ziaren brązowego ryżu wafle Britta dostarczają do naszego organizmu błonnik oraz cenne węglowodany złożone. Poza wartościami odżywczymi, wafle ryżowe Britta zapewnią nam wyjątkowe wrażenia smakowe. Dzięki trzem wariantom (wafle naturalne, z solą morską i ze słonecznikiem), bez trudu znajdziemy idealną dla nas propozycję. Kolejną ich zaletą jest to, że bez problemu możemy zabrać je ze sobą, dlatego świetnie sprawdzą się jako przekąska w pociągu lub samochodzie, dostarczając nam potrzebnej porcji energii.

Aby zapoznać się z pełnym asortymentem niezwykle smakowitych i wszechstronnych produktów marki Britta zapraszamy na stronę: www.britta.pl oraz na fanpage: www.facebook.com/HalinaiBrittaNaTropieDobregoSmaku.

 

Produkt: Wafle ryżowe marki Britta

Opakowanie: 100g

Cena detaliczna: ok. 2,49 zł