Wakacje to doskonała pora na aktywne spędzanie czasu w gronie najbliższych. Wspólne wyjazdy, biesiadowanie na świeżym powietrzu, poznawanie nowych miejsc. Mało kto wybiera długie godziny w kuchni kosztem plenerowych rozrywek. Wysoka temperatura dodatkowo odstrasza od pichcenia. Gama serów topionych Bistro XXL marki LACTIMA doskonale sprawdzi się zarówno podczas przygotowywania biwakowego posiłku, jak i szybkiej, domowej, a do tego smacznej przekąski.

 

Aktywny wypoczynek na powietrzu

Wyniki większości badań dotyczących tego, w jaki sposób Polacy spędzają urlop jasno wskazują, że najwięcej z nas spędza ten czas w kraju, głównie stawiając na aktywny wypoczynek. Dużo osób nie planuje w ogóle urlopu albo pozostanie w domu – nadrabiając zaległości w lekturze, przeprowadzając odkładany w czasie remont, czy po prostu spotykając się z najbliższymi i znajomymi podczas grilla bądź krótkich, weekendowych wyjazdów nad wodę albo w góry. Niewielu może pozwolić sobie na urlop zagraniczny, do tego w pożądanej opcji all inclusive, nie każdy też lubi także błogie lenistwo. Bez względu na to, czy spędzimy ten czas pod namiotem, na kempingu, w kwaterze prywatnej czy w domu, będziemy musieli zmierzyć się z tematem przygotowywania codziennych posiłków. Mało kto lubi tracić czas na pichcenie w chwili, gdy tyle tajemniczych miejsc czeka na odkrycie albo gdy temperatura sięga 30 stopni Celsjusza. Żeby nie odchudzać niepotrzebnie portfela najlepiej postawić na szybkie i proste w przygotowaniu dania, które będą jednak znacznie pożywniejsze i smaczniejsze niż te zakupione w restauracji typu fast food. Serki topione Bistro XXL marki LACTIMA doskonale odpowiadają na potrzeby zarówno poszukiwaczy przygód, jak i zwolenników rodzinnego grilla w ogródku czy nad wodą. Oprócz doskonałego smaku głównym wyróżnikiem serów jest gramatura pojedynczego plasterka – 25 g to sycąca przekąska, a przy tym solidna porcja cennych składników odżywczych. Grubsze plasterki to także bardziej wyrazisty smak potraw przygotowanych z ich udziałem.

 

Propozycja dla wymagających

Sery topione w plastrach Bistro XXL dostępne są w trzech wersjach – gouda, cheddar oraz toast – dzięki czemu zwolennicy różnych smaków mogą przygotować przekąskę według swoich preferencji. Doskonale nadają się do jedzenia na zimno, ale swoje wyjątkowe walory wykazują szczególnie w przypadku dań wymagających obróbki termicznej. Tosty, cheeseburgery, zapiekanki czy dania z grilla nabierają nowego wymiaru – plastry w rozmiarze XXL nie wytapiają się bowiem w przeciwieństwie do swoich cieńszych odpowiedników. Dzięki temu możemy cieszyć się wyjątkową serową nutą w daniach pod każdą postacią – zarówno przekąskach, jak i tych obiadowych. Serki Bistro XXL marki LACTIMA zdadzą egzamin również w przypadku większych, zorganizowanych wypraw – duże, rodzinne opakowanie o gramaturze 600 g to aż 30 sycących plasterków. W plecaku nie zajmują dużo miejsca, za to wieczorem, w połączeniu z pieczonymi ziemniakami z ogniska, pozwalają rozkoszować się wyjątkowym smakiem, przywodzącym na myśl przystawki z wykwintnych restauracji.

Letni wypoczynek pozwala na naładowanie akumulatorów pozytywną energią, poznanie nowych miejsc i spędzenie czasu z najbliższymi. Prozaiczne czynności odsuwamy zazwyczaj na dalszy plan. Z serami topionymi Bistro XXL marki LACTIMA przygotowywanie posiłków będzie niezwykle szybkie, za to efekt wręcz zniewalający – nawet dla najbardziej wymagającego podniebienia.
Sery topione Bistro XXL LACTIMA:

Gouda Bistro
Opakowanie (masa netto): 200 g
Sugerowana cena: 3,99 – 4,35  zł/szt

 

Cheddar Bistro
Opakowanie (masa netto): 200 g
Sugerowana cena: 3,99 – 4,35  zł/szt

Toast Bistro
Opakowanie (masa netto): 200 g
Sugerowana cena: 3,99 – 4,35  zł/szt

Cheddar Bistro 600 g
Opakowanie (masa netto): 600 g
Sugerowana cena:  9,99 – 10,49 zł /szt

LACTIMA rozpoczęła działalność gospodarczą w 1989 roku. Produkcję serów topionych prowadzi od 1992 roku w nowo wybudowanym zakładzie w Morągu, w ekologicznie czystym regionie Warmii i Mazur. Oferta firmy obejmuje sery topione
w plasterkach, krążkach, serdelkach, kostkach, bloczkach, saszetkach, sery topione do smarowania oraz masło, margarynę i mix tłuszczowy w małych opakowaniach do cateringu. Wszystkie grupy serów produkowane są w wielu wariantach smakowych. Firma pracuje zgodnie z systemami zarządzania jakością ISO 9001:2009, ISO 22000:2006 (HACCAP), BRC, Halal. LACTIMA systematycznie rozwija swoją sprzedaż w kraju i za granicą, głównie w Europie oraz na Bliskim i Dalekim Wschodzie. Produkty firmy eksportowane są do Afryki, Ameryki Północnej i Południowej, Korei Południowej, Chin, Japonii, spełniając bardzo rygorystyczne wymagania poszczególnych krajów.

 

Lactima Sp. z o.o.

ul. Kaszubska 6
14-300 Morąg
tel.: 89 757 40 65, 89 757 51 54
fax: 89 757 42 24

e-mail: handel@lactima.pl

sekretariat@lactima.pl