Święta Wielkanocne to wyjątkowy czas, spędzany wspólnie z rodziną przy stole zastawionym ulubionymi potrawami. W tym okresie z przyjemnością wracamy do tradycyjnych dań, ale również szukamy nowych kulinarnych pomysłów. Produkty WINIARY gwarantują pyszny, znany od lat smak wielkanocnych potraw i zachęcają do rodzinnej zabawy podczas szykowania świątecznych smakołyków.

Bez barszczu białego, żurku i jajek z majonezem nie wyobrażamy sobie wielkanocnego śniadania! Te tradycyjne smaki pamiętamy z dzieciństwa i czekamy na nie niekiedy cały rok. Jednak przygotowanie polskich, wielkanocnych zup od podstaw jest trudne i wymaga bardzo dużo pracy. Dlatego panie domu wybierają Barszcz biały i Żurek z linii Nasza Specjalność WINIARY, które gwarantują idealnie doprawiony smak, znany i uwielbiany od lat. A do tego zupy WINIARY są przygotowane ze składników znanych z naszych kuchni, m.in. mąki pszennej lub żytniej, czosnku, cebuli czy majeranku, bez dodatku glutaminianu sodu i konserwantów. Na wielkanocnym stole nie brakuje również jajek, tradycyjnej sałatki warzywnej, mięs pieczonych czy ryb. Ich smak doskonale podkreśli Majonez Dekoracyjny WINIARY. To ulubiony majonez Polaków, którzy cenią go za wyjątkowy smak, kremową konsystencję i najwyższą jakość. To prawdziwy król wielkanocnego stołu!

Produkty WINIARY ułatwiają przygotowanie wielkanocnych potraw i dbają o ich doskonały smak, więc Ty możesz spędzić więcej czasu z dziećmi. Marka WINIARY inspiruje do zaangażowania  wszystkich domowników do wspólnych przygotowań! Dzięki temu nie tylko zaoszczędzisz czas, ale również będziesz doskonale bawić się w rodzinnym gronie. Razem stwórzcie świąteczne menu, wybierając z inspirujących przepisów na pyszne dania, które znajdziecie na  stronie www.winiary.pl. Skorzystajcie również z pomysłów przygotowanych specjalnie dla marki WINIARY przez blogerkę prowadzącą kreatywnymokiem.pl. Wspólnie z dziećmi upieczcie babkę wielkanocną z Majonezem Dekoracyjnym WINIARY i udekorujcie ją kolorowymi figurkami z własnoręcznie przygotowanej masy cukrowej! Dzieci będą się świetnie bawić i przy okazji rozwiną swoją wyobraźnię i zdolności manualne. Frajdą będzie również przygotowanie kurczaczków z jajek i marchewki i ozdobienie nimi barszczu białego. A dla tych co wolą żurek, mamy propozycję podania go w domowym chlebie. Dzieciom na pewno zasmakują takie chlebowe talerze, szczególnie gdy będą uczestniczyć w ich pieczeniu!

Nie zapominajcie o świątecznych ozdobach. Pomalujcie wydmuszki sokiem z buraka i udekorujcie je kolorowymi naklejkami lub taśmami. Razem z marką WINIARY możecie zamienić świąteczne obowiązki w doskonałą zabawę z całą rodziną. Takie przygotowania mali pomocnicy będą pamiętać jeszcze długo po świętach i z niecierpliwością czekać na kolejne.

##

WINIARY to marka, która od ponad 70 lat inspiruje do przygotowywania smacznych dań dla całej rodziny na co dzień i od święta. W jej portfolio znajduje się ponad 200 różnych produktów: od ulubionego Majonezu Dekoracyjnego WINIARY, przez wybierane od pokoleń zupy, buliony, sosy, przyprawy i desery po innowacyjne nowości jak np. WINIARY POMYSŁ NA… PAPIRUS, które są dla konsumentów gwarancją dobrego smaku i wysokiej jakości, a także doskonałego połączenia tradycyjnej polskiej kuchni z inspirującym i współczesnym podejściem do gotowania. Produkty marki WINIARY rokrocznie zdobywają liczne nagrody przyznawane przez konsumentów i detalistów. W 2011 oraz 2012 roku redakcja „Rzeczpospolitej” przyznała marce WINIARY prestiżowy tytuł Najmocniejszej Marki Roku, a w 2013 r. marka już po raz drugi znalazła się w elitarnym gronie najsilniejszych brandów w Polsce i otrzymała tytuł Superbrands Created in Poland 2013/2014.

  • Sugerowane ceny detaliczne produktów:
    • Barszcz biały Nasza Specjalność WINIARY ok. 1,85 zł*
    • Żurek Nasza Specjalność WINIARY ok. 1,85 zł*
    • Majonez Dekoracyjny WINIARY ok. 6,00 zł*

* Zastrzegamy, że firma Nestlé Polska SA będąca producentem nie ma wpływu na ceny stosowane przez przedsiębiorców prowadzących działalność w zakresie dalszej sprzedaży produktów. Informacji o cenach ww. produktów na półce sklepowej należy poszukiwać w punktach sprzedaży.