wyspa_wielkanocna

Wielkanocny poranek z filiżanką doskonałej herbaty

Śniadanie Wielkanocne, pierwszy posiłek niedzieli wielkanocnej, to jeden z najbardziej uroczystych momentów tych Świąt. W rodzinnym gronie siadamy do stołu, by wspólnie celebrować ten uroczysty moment. Nieodłącznym elementem świątecznego śniadania jest filiżanka aromatycznej herbaty.
Z okazji Wielkanocy marka Czas na Herbatę stworzyła aromatyczną propozycję, która będzie idealnie komponować się z wielkanocnymi specjałami. Kompozycja Wielkanocny Poranek to połączenie czarnej herbaty Yunnan z apetycznymi owocami acai. Całość została okraszona maleńkimi, słodkimi perełkami, które kształtem przypominają wielkanocne pisanki.

Ta barwna propozycja od marki Czas na Herbatę będzie doskonałym uzupełnieniem uroczystego śniadania, ale także znakomitym prezentem, którym możemy obdarować naszych najbliższych.

Herbata Wielkanocny Poranek marki Czas na Herbatę

Cena: 25,90 zł /100 g

 

Wiosenna Tęcza, czyli filiżanka pełna energii

Myśl o nadchodzącej wiośnie pobudza nas do działania. Właśnie dlatego kompozycja od marki Czas na Herbatę już podczas otwarcia torebki oczarowuje nas feerią barw i pobudzającym zapachem kwiatów i owoców.

Zielone listki herbaty Gunpowder wspaniale komponują się z błękitnymi płatkami bławatka, soczystymi kawałkami truskawek oraz złocistymi płatkami słonecznika.

Herbata Wiosenna Tęcza dodaje energii i  orzeźwia, dlatego doskonale sprawdzi się podczas śniadania lub krótkiej przerwy w pracy.

Herbata Wiosenna Tęcza marki Czas na Herbatę

Cena: 21,90 zł /100 g

 

Egzotyczna propozycja na wielkanocny poranek

Wielkanocne śniadanie to idealny moment na wypróbowanie wiosennych nowości, a tradycyjne potrawy warto urozmaicić egzotyczną herbatą. Kompozycja Wyspa Wielkanocna na pewno zachwyci Waszych gości i doda im energii po długim biesiadowaniu przy stole. Jej bazą jest zielona herbata Sencha, dopełniona soczystym ananasem, trawą cytrynową oraz złocistymi płatkami słonecznika.

Herbata Wyspa Wielkanocna marki Czas na Herbatę

Cena: 21,90 zł /100 g

 

Progressive to firma, która istnieje na rynku od 1997 r. i jest właścicielem marki CZAS NA HERBATĘ. Od początku swojej działalności specjalizuje się w imporcie, produkcji oraz sprzedaży herbat wysokogatunkowych, a także akcesoriów do jej parzenia i przechowywania. W ofercie znajdują się herbaty czarne, zielone, białe, czerwone, kwitnące, autorskie oraz kompozycje owocowe. W ofercie znajdują się najwyższej jakości herbaty, a także kawy z wszystkich zakątków świata oraz zioła. Sprzedaż prowadzona jest za pośrednictwem sieci sklepów stacjonarnych w całej Polsce (26 sklepów firmowych i 73 sklepy franchisowe) oraz sklepu internetowego www.czasnaherbate.net.

 

Progressive Agata Szurlej

Sosnowiecka 5

52-008 Wrocław

tel.: 71 340 04 23

e-mail: biuro@herbata.net

www.czasnaherbate.net

https://www.facebook.com/czasnaherbate