Odbędzie się 22 czerwca 2017 podczas wydarzenia „9. noc z Designem”! W tym dniu zorganizowane zostaną specjalne pokazy kulinarne w wykonaniu znanych Szefów Kuchni Piotra Kucharskiego i Tobiasza Hermana. Pokazy odbędą się o godzinie 20.00 oraz 22.00. Podczas nich będzie można poznać podpatrzeć mistrzów kucharskich podczas pracy, poznać kilka ciekawych trików przydatnych w kuchni, a także spróbować naszych potraw i wygrać nagrody. Pokazy poprowadzą:

* Piotr Kucharski – zwycięzca programu Gotuj o wszystko, autor książek: „Chleb. Domowa piekarnia” oraz „Na słodko. Domowa piekarnia”, utalentowany kucharz prowadzący kulinarną część programu Dzień Dobry TVN, współwłaściciel Studia Kulinarnego

* Tobiasz Herman – uczestnik i laureat wielu konkursów gastronomicznych, finalista Międzynarodowej Kulinarnej Olimpiady w Erfurcie w 2012 r., gdzie pod okiem Mistrza Kurta Schellera, wraz z kolegami z Reprezentacji Polski zdobył brązowy medal, współwłaściciel Studia Kulinarnego Browar Mieszczański oraz szef kuchni w firmie jakjeść.pl.
W naszej nowej lokalizacji podobnie jak przy ul. Hubskiej 44 będą organizowane warsztaty, szkolenia oraz eventy integracyjne, na które już teraz serdecznie zapraszamy! Harmonogram nowych warsztatów dla tej lokalizacji już wkrótce pojawi się na naszej stronie www.

22 czerwca w Galerii Wnętrz Domar będzie mieć miejsce „9. noc z Designem” z okazji której organizatorzy zaprosili znanych projektantów – Dorotę Koziarę, Tomasza Rygalika, Oskara Ziętę, aby opowiedzieli o idei slow w dizajnie poprzez swoje projekty i produkty. Inne wydarzenia związane z „9. noc z Designem” to wystawa Marek Dolnośląskich, Dobry Tydzień Projektanta oraz inne wystawy i eventy tematyczne.

Serdecznie zapraszamy!