mama_i_ja_0_5l_sportWiosna i lato to czas wielu dziecięcych przyjęć i zabaw. W trosce o pielęgnowanie zdrowych nawyków u najmłodszych warto podczas tego rodzaju okoliczności serwować im wodę. Odpowiednio podana nie tylko bowiem zachęci dzieci do picia, ale także stanie się dodatkową dekoracją na stole.

Woda nie musi być nudna

Wielu rodziców rezygnuje z podawania wody na przyjęciach, twierdząc, że mali goście nie chcą i nie lubią jej pić. Zwykła, przeźroczysta ciecz nie przyciąga wzroku tak jak pełne cukru i zbędnych kalorii soki czy kolorowe napoje gazowane. Istnieją jednak sposoby, aby podać wodę w atrakcyjny i ciekawy sposób, dzięki czemu nie tylko zadbamy o zdrowie najmłodszych, ale także zapewnimy im źródło energii oraz będziemy mieć pewność, że zabawa nie zostanie zepsuta przez problemy żołądkowe. Kluczem do sukcesu jest wybranie wody w wersji odpowiedniej do wieku naszych gości. Woda idealna dla dzieci to ta, która charakteryzuje się niskim stopniem mineralizacji, jak np. woda źródlana Mama i ja. Kolejny krok to uzupełnienie jej zdrowymi dodatkami w postaci świeżo wyciśniętego soku np. z jabłek lub pomarańczy. Takie podanie pozwoli uchronić malucha przed możliwością zakrztuszenia się cząstkami owoców. Po zadbaniu o walory smakowe możemy skupić na estetyce serwowanej wody. W tym celu przydatne będą kolorowe, zakręcone słomki lub kubeczki z ulubionymi, bajkowymi bohaterami naszych gości. Woda na dziecięcym przyjęciu może nie tylko zaspokajać pragnienie, ale i być źródłem dobrej zabawy. Warto bowiem pozwolić maluchom na samodzielne stworzenie swojego kubka, który przyozdobić mogą np. specjalnymi farbami. Picie z takiego naczynia z pewnością okaże się nie lada frajdą, która dodatkowo wyjdzie naszym pociechom na zdrowie.

 

Woda źródlana Mama i ja

Cena:

1,5 L – cena: 2zł

0,5 L- cena: 1,50zł

 

„Mama i ja” to marka źródlanej wody niegazowanej. Produkt przeznaczony jest w szczególności dla niemowląt i małych dzieci, kobiet w ciąży oraz mam karmiących piersią.  „Mama i ja” to marka należąca do firmy WOSANA S.A. Początki firmy sięgają 1991 roku, jej siedziba mieści się w Andrychowie. Najwyższą, jakość produktów zapewnia wdrożony przez firmę system zarządzania bezpieczeństwem żywności zgodny z międzynarodową normą EN ISO 22000: 2005. „Mama i ja” posiada pozytywną opinię od Centrum Zdrowia Dziecka. Produkt dostępny jest w sieciach: Real, Makro, Tesco, Kaufland, Netto, Carrefour, Selgros, Auchan, Eurosklep e-sklepach dodomku.pl, frisco.pl oraz bdsklep.pl.

 

WOSANA S.A.

PRODUCENT SOKÓW, NAPOJÓW I WÓD ŹRÓDLANYCH

WOSANA SPÓŁKA AKCYJNA

z siedzibą w Andrychowie przy ul. Batorego 35a, 34-120 Andrychów

tel. 033/ 873 41 51

fax 033/ 873 41 53

e-mail: marketing@wosana.pl

www.wodadladziecka.pl