ananas_plastry_227g_dole

Pożegnanie wakacji nie musi wcale oznaczać końca delektowania się słodkimi i soczystymi owocami, którymi natura obdarzała nas w czasie letnich miesięcy. Marka Dole stworzyła nietuzinkowe specjały, które pozwalają cieszyć się smakiem egzotyki przez cały rok. Produkty oparte na wyjątkowej odmianie ananasa o nazwie Kajen, zawierające jedynie naturalny cukier z owoców, urozmaicą niejedną potrawę. 

Puszka zdrowia i smaku

Właściwości zdrowotne i lecznicze ananasa znane są od dawna, nic więc dziwnego, że ten tropikalny rarytas wykorzystuje się także przy kuracji domowymi sposobami. Owoc stosuje się m.in. w zwalczaniu infekcji układu oddechowego czy w celu poprawy trawienia. Mało kto wie, że ananas przyspiesza również gojenie się ran oraz wzmacnia układ immunologiczny. Wszystko dzięki zawartości witamin B1, B2, B6, minerałów, kwasów owocowych i grupie enzymów zwanych bromeliną (bromelaina). Te ostatnie stosowane są często przy leczeniu obrzęków i łagodzeniu bólu (szczególnie w medycynie sportowej). Owoce ananasa znajdują zastosowanie także w kosmetyce. Obecna w nich witamina C rozjaśnia skórę, likwiduje przebarwienia a także wzmacnia naczynia krwionośne przez co nasza cera staje się promienna i pełna blasku. Ananas powinien być także stałym elementem codziennej diety. Wszystko za sprawą wysokiej zawartości błonnika, który nie tylko wspomaga procesy trawienne i usuwa toksyczne produkty przemiany materii, ale też na długo zapewnia  uczucie sytości.

Ananasowe co nieco

Linia produktów marki Dole ze złocistym ananasem w roli głównej pozwala na wzbogacenie wielu smacznych dań i szybkich przekąsek. Korzyści płynące z urozmaicania przepisów egzotycznym owocem wiążą się przede wszystkim z jego oryginalnymi walorami smakowymi. Zarówno plastry, jak i kawałki ananasa marki Dole, charakteryzują się intensywnym smakiem. Jest on wynikiem niezwykle aromatycznej i bardzo słodkiej odmiany kajen pochodzącej z Filipin. Produkty marki Dole nie zawierają sztucznych dodatków i słodzików, dlatego przygotowane z nich dania obiadowe, ciasta, jak i desery są nie tylko smaczne, ale i zdrowe.

Choć w przeciwieństwie do mieszkańców krajów tropikalnych nie możemy na co dzień cieszyć się  bogactwem egzotycznych owoców zrywanych prosto z krzewów, to dzięki marce Dole mogą one zagościć na naszych stołach i wzbogacać smak wielu, nie tylko rodzimych, potraw.

Produkty marki DOLE:

Plastry ananasa w soku

Cena brutto 567g:   9,99

Cena brutto 227g: 3,99

Kawałki ananasa w soku

Cena brutto 227 g:  3,99

Cena brutto 567g: 9,99

Mix śniadaniowy

Cena brutto 227 g: 3,99

Cena brutto 432 g: 8,99

Firma VOG Polska Sp. z o.o.  powstała w 1994 roku, początkowo pod nazwą KRESTO- Polska. W 1999 pozyskała nowego właściciela VOG AG-austriackie przedsiębiorstwo z centralno-europejską kompetencją, własnymi spółkami w 7 krajach, doświadczeniem w produkcji win i oleju jadalnego, jak również w imporcie oraz w handlu produktami spożywczymi i przemysłowymi. Przedsiębiorstwo VOG Polska Sp. z o.o. spełnia również wymagania International Food Standard ( IFS) na poziomie wyższym. Certyfikowany system zarządzania bezpieczeństwem żywności HACCP gwarantuje bezpieczeństwo oraz wysoką jakość produktów.

VOG Polska Sp. z o.o.

Przemysłowa 8

96-100 Skierniewice

www.vog.pl