Dzięki firmie Space s.c – głównemu dystrybutorowi, już dziś można nabyć najnowszą wersję legendarnego Green Stara. W Green Star Elite Jumbo zastosowano rewolucyjne rozwiązania, które pozwolą uzyskać jeszcze więcej witamin i enzymów z wyciskanych warzyw i owoców.

A wszystko to dzięki podzieleniu procesu wyciskania soku na 3 etapy, podczas gdy w Green Star pozyskiwanie soku odbywa się w 2 etapach.
ETAP I – Rozdrabnianie.
ETAP II – Miksowanie i rozluźnianie tkanki.
ETAP III – Wyciskanie soku poprzez zgniatanie.
Synergia, uzyskana przez połączenie tych trzech etapów, pozwoliła na zwiększenie wydajności w przypadku wyciskania soku z twardych części warzyw.
Technologia Twin Gear
Green Star Elite Jumbo to również jak w przypadku jej poprzednika technologia Twin Gear. Konstruktorom walców opatentowanych pod nazwą „Twin Gear” udało się uzyskać zachwycające efekty, jakich żadna obecna na rynku nie jest w stanie osiągnąć. Soki wyciśnięte przy użyciu modelu GSE-5000 zawierają największą ilość leczniczych enzymów, minerałów i witamin.
Technologia Twin Gear – obecna jedynie w wyciskarce Green Star, zwiększa pozyskanie enzymów oraz minerałów takich jak potas, wapń, magnez itd.
Rdzeń walców otoczony jest bioceramiką. Częstotliwość ich drgań jest niższa od częstotliwości czystej wody. Zatem, nie ma możliwości na wprowadzenie jakichkolwiek zniekształceń do informacji biologicznej soków.
Aż o 50-200% więcej minerałów

20130904__gs2

Koncentracja minerałów takich jak wapń, żelazo czy cynk w wyciśniętym soku jest o 50-200% wyższa niż przy użyciu wyciskarek innych marek.
Wszystkie części wyciskarki Green Star Elite Jumbo posiadają większą wytrzymałość na temperaturę oraz mogą być myte w zmywarkach, nie zmieniając ich wagi.
GSE-5000 został wyposażony w system zatrzasków, które umożliwiają szybki i prosty montaż oraz demontaż urządzenia. Zabezpieczono obracające się części w wyciskarce Green Star Elite, teraz aby dostać się do środka należy usunąć górną pokrywę co automatycznie wyłączy urządzenie.
Kolejną zmianą w GSE-5000 jest odpinany kabel sieciowy z wtyczką, czego w poprzednich modelach niestety zabrakło. Nie zmieniła się za to ilość obrotów na min. ze 110 obrotami, Green Star Elite wciąż plasuje się w czołówce wolnoobrotowych wyciskarek. Co ważne Green Star Elite podobnie jak poprzednicy wolny jest od Bisfenolu A.
Co wyciśniesz ?
Wyciskarka do soków Green Star Elite wyciśnie sok z twardych i miękkich warzyw, owoców, liści, łodyg, kłączy roślin, z ziaren i orzechów uzyskasz przepyszną idealną np. do ciast masę orzechową. Przydatna cały rok, będzie stałym punktem każdego dnia. Codziennie szklanka soku, wzmocni organizm, doda sił, poprawi koncentrację, odporność na stres, zregeneruje organizm oraz poprawi znacząco wygląd skóry, włosów i paznokci.
Doskonała zarówno do celów profilaktycznych jak i leczniczych, przy stosowaniu Terapii Gersona, Jensena czy dr Dąbrowskiej.

Dane techniczne:
Wymiary: 31,7 x 46,4 x 17,5
Obroty: 110 obr. / min
Motor: 190 Watt
Gwarancja: 5 lat
Space s.c
Firma Space s.c jest jedynym dystrybutorem wyciskarek Green Star na Polskę. Firma prowadzi swoją działalność od 1990 roku, poza sprzedażą urządzeń do wyciskania soku, firma aktywnie propaguje zdrowe odżywianie oraz oczyszczanie organizmu sokami. Artykuły oferowane przez firmę Space s.c można zakupić na stronie http://www.vitajuice.pl/