dark_chocolate_25g

Niestandardowa kruchość, skład oparty wyłącznie o naturalne produkty i rodzinne przywiązanie do tradycji i wysokiej jakości. Tak pokrótce opisać można wafelki Loacker. Ich smakiem cieszą się fani słodkości w stu krajach, na pięciu kontynentach. Od teraz również w Polsce.

„Oferujemy ludziom na całym świecie przyjemność czystej i zdrowej naturalnej dobroci.”

Loacker

Słodycz inna niż wszystkie

Znane na całym świecie i zupełnie wyjątkowe wafelki Loacker od prawie stu lat podbijają serca wielbicieli nietuzinkowych łakoci.  Wyróżniają je przede wszystkim niezwykła chrupkość, którą uzupełnia aksamitne nadzienie o delikatnym smaku. Sekretem kruchości wafelków jest blisko stuletnia receptura, oparta jedynie na naturalnych składnikach najwyższej jakości oraz poszanowanie środowiska naturalnego. Waflowe kanapki Loacker Sandwich powstają w sercu Alp, w otoczeniu nieskazitelnie czystej przyrody Dolomitów.

Włoskie orzechy laskowe, naturalna wanilia Bourbon, prawdziwa czekolada, mleko oraz świeża, górska woda są gwarancją niezwykłej delikatności, świeżości i chrupkości wafelków Loacker.

Nie znajdziesz w nich barwników, konserwantów, tłuszczy utwardzonych (trans), genetycznie modyfikowanych składników i oleju palmowego. Dlatego możesz się nimi delektować bez wyrzeczeń.

Natomiast niezwykła forma podzielona na 9 mini wafelków sprawia, że doskonałym smakiem wafelków Loacker możemy cieszyć się również w szerszym gronie.

Po więcej informacji na temat wyjątkowych i niezwykle smakowitych łakoci zapraszamy na stronę internetową: www.indexfood.pl oraz na www.facebook.com/kuchnia.wloska

 

Wafelki marki Loacker: czekolada, gorzka czekolada, orzech laskowy, mleczno-waniliowe

Waga: 25 g

Cena rekomendowana:  1,49 zł

 

Firma Index Food powstała w 1988 r. Zajmuje się importem i dystrybucją markowych produktów spożywczych, a od 1997 r. jej misją stało się promowanie walorów zdrowotnych, kulinarnych oraz smakowych przede wszystkim kuchni śródziemnomorskiej. Wszystkie dystrybuowane produkty tworzą bogatą ofertę, dzięki której można stworzyć szereg dań charakterystycznych dla południa Europy .Index Food posiada w swej ofercie produkty takich marekjak: Olitalia, Valfrutta, DeCecco, Arrighi, Grand’Italia, Callipo, Ponti, Serpis, Limmi, Sunquick, Toblerone, Daim i Ricola, a także Corny, Schwartau i Loacker.

 

Index Food Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

Jana III Sobieskiego 98

62-030 Luboń k. Poznania

tel. (61) 810 60 90

fax (61) 810 50 62

office@indexfood.pl

www.indexfood.pl