Justin Bieber jest obecnie jednym z najbardziej popularnych wokalistów na świecie. Jego utwory sprzedają się w milionowych nakładach, a każda jego płyta błyskawicznie trafia na szczyt notowań muzycznych. Na całym globie ma tysiące wiernych fanek, które same siebie określają mianem „Beliebers”. To kontrowersyjna postać, którą można bezgranicznie pokochać lub szczerze znienawidzić. Mimo ogromnej popularności spotyka się też z ogromną krytyką za swój styl – zwłaszcza w oczach starszych odbiorców.  Za co można pokochać i znienawidzić Justina Biebera?

  1. Styl bycia

Jego styl bardzo szybko stal się rozpoznawalny na całym świecie. Grzywka zaczesana na bok  została nowym trendem wśród nastolatków, którzy chętnie upodobniają się do wschodzącego gwiazdora. Na wiele lat stała się ona nieodłącznym elementem, który kojarzony był z całą twórczością Biebera. Wraz z upływającym czasem jego styl ulegał zmianom, ale za każdym razem był chętnie kopiowany przez młodzież. Fanki na całym świecie pokochały jego swobodny i niewymuszony styl bycia. To najczęściej wymieniany spośród argumentów tłumaczących popularność piosenkarza.

  1. Droga na szczyt

Fanki docenią to, że Justin Bieber trafił na szczyt własnymi siłami. Zaczynał od amatorskiego nagrania, które trafiło na popularny portal YouTube. Tam został zauważony przez miliony internautów, a także przez wytwórnie muzyczne. Za jego sukcesem nie stoi zamożna rodzina czy wpływowi znajomi. W obecnym punkcie kariery znalazł się wyłącznie dzięki ciężkiej pracy oraz niezaprzeczalnemu talentowi muzycznemu (wokal i umiejętność grania na instrumentach).

justin bieber bilety na koncert

  1. Talent i twórczość

Dla wielu fanek to właśnie twórczość Biebera powoduje, że są w nim bezkrytycznie zakochane. Każdy jego utwór momentalnie stawał się hitem, który puszczany był we wszelkich mainstreamowych rozgłośniach radiowych. Można wiele zarzucić gwiazdorowi, ale na pewno nie brak talentu. Przez lata ćwiczył umiejętności wokalne, co zdecydowanie odróżnia go na tle innych twórców muzyki pop, którzy swój sukces zawdzięczają przede wszystkim studiu nagraniowemu oraz cyfrowej obróbce dźwięku. Można go będzie też usłyszeć na żywo w Polsce – w listopadzie będzie koncertował w Krakowskiej Arenie – bilety do kupienia tutaj.

  1. Działalność charytatywna

Justin Biebier jest znany ze swojej działalności charytatywnej. Nie ma żadnych problemów z dzielenia się swoją ogromną fortuną, która została zgromadzona przez lata aktywności scenicznej. Chętnie bierze udział w akcjach, gdzie może pomagać przede wszystkim chorym dzieciom.

  1. Niepoprawność

Przez początkowe lata kariery Justin Bieber był uważany za grzecznego chłopca, wzorowego harcerzyka. Szybko okazało się jednak, że jest niepokorną duszą, którą stać na niecodzienne zachowania. Obecnie na swoim koncie gwiazdor ma wiele skandali, ale należy pamiętać, że dziewczyny lubią niegrzecznych chłopców – to kolejny powód, dla którego fanki kochają gwiazdora.