Kolejny raz na placu Europejskim zagości filmowa atmosfera. Najbliższy czwartkowy wieczór uprzyjemni jeden z najlepszych klasyków współczesnego kina brytyjskiego pt. „7 psychopatów”. Na seans Kina Letniego zaprasza organizator, firma Ghelamco Poland wraz z partnerami wydarzenia: firmą Samsung i radiem Chillizet.

Już w najbliższy czwartek, 27 lipca o godz. 21:30, na placu Europejskim zobaczymy kolejny seans najlepszego kina europejskiego w ramach cyklu „Kino Letnie na placu Europejskim”. Tym razem wyświetlona zostanie brytyjska produkcja w reżyserii Martina McDonagha pt. „7 psychopatów”. Główny bohater, irlandzki scenarzysta o imieniu Marty, jest w trakcie ukończenia nowego tekstu. Niestety młody twórca zgubił wenę i wszystko, co udało mu się wymyślić to tytuł: „7 psychopatów”. Na pomoc pechowemu autorowi przychodzą przyjaciele, którzy wciągają go w porwanie psa. Po pewnym czasie dowiadują się, że skradziony czworonóg to ukochane zwierzę miejscowego gangstera, który natychmiast wszczyna swoje polowanie na złodziei.

Czarna komedia w najlepszym gangsterskim stylu, niezrównany Collin Farell w roli Marty’ego oraz żonglowanie humorem i brutalnością – już w ten czwartek o godz. 21:30 w Kinie Letnim na placu Europejskim. Wstęp wolny.

Szczegóły wydarzenia dostępne są na stronie: https://www.facebook.com/events/1446602105427143.