Od 23 stycznia trwa konkurs dla autorów, który pozwoli Ci wypromować swoją twórczość, a tym samym łatwiej dotrzeć do szerokiego grona Czytelników. Do wygrania – Pakiet Korzyści o łącznej wartości 7344,00 zł.

W konkursie może wziąć udział każdy autor, który:

  • napisał książkę należącą do jednej z 10 kategorii: Biografie, Biznes, Dla dzieci, Dla młodzieży, Fantastyka, Historia, Kryminał i sensacja, Podróże, Poezja, Poradniki,
  • prześle swój tekst wraz z blurbem (streszczeniem zamieszczanym zazwyczaj z tyłu książki, mającym do 1000 znaków ze spacjami) na adres mailowy biuro@fortunet.eu,
  • zatytułuje swojego maila „Konkurs” + nazwa kategorii.

Zgłoszenia można wysyłać na podany wyżej adres w okresie od 23.01.2017 do 20.02.2017. 10 zwycięzców – po jednym dla każdej z wymienionych wyżej kategorii – zostanie wyłonionych w ciągu 2 tygodni od zakończenia przyjmowania zgłoszeń.

Nagrodą w konkursie – dla każdego Laureata, który zdecyduje się na wydanie książki w Wydawnictwie Poligraf, w Systemie Wydawniczym Fortunet – jest Pakiet Korzyści o łącznej wartości 7 344,00 zł, w tym:

  • mailing reklamowy do 20 tys. subskrybentów Newslettera Wydawnictwa Poligraf (wartość: 3690 zł)
  • profesjonalny fanpage w serwisie Facebook, wraz z obsługą przez 3 miesiące (wartość: 1799 zł)
  • reklama bannerowa książki (przez 30 dni) w księgarni internetowej OceanKsiazek.pl (wartość: 1845 zł).

To promocja, która pozwoli autorowi łatwiej dotrzeć ze swoją twórczością do szerokiego grona Czytelników – „przebić się” w świecie literatury. Jest więc o co walczyć.

Nie zwlekaj, wyślij zgłoszenie już dziś. I Ty możesz otworzyć sobie drogę do literackiej sławy! Zobacz regulamin konkursu.

Organizator: Wydawnictwo książek Poligraf